Skocz do zawartości
PacyficVista

MB Trac 900 turbo

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Poszukuję ksiażki serwisowej do Mb trac 900 turbo. zaswieciła mi się czerwona kontrolka tak jakby od ręcznego tylko z literką V i nie wiem od czego ona jest. MOze ktoś pomoże 

post-6396-0-91333400-1463942111_thumb.jpg

AlaCapone    3567

Kontrolkę od hamulca ręcznego masz z lewej strony akumulatora z literką "P" (parking). W Twoim przypadku jest to kontrolka hamulca osi przedniej.

Czyli coś z hamulcami w przednim moscie jest nie tak. A z literą H to tylni most ??? 

nigdzie nie mogę znaleść zadnych informacji odnosnie MB trac 

Wiadomość z agroFakt.pl

AlaCapone    3567

Kontrolka hamulca z literką "h" odpowiada za oś tylną. Z języka niemieckiego: "vorne" (v) - przód, zaś "hinten" (h) - tył.

Kontrolki takie przeważnie informują o zużyciu klocków hamulcowych.

Witam. Chciałbym się coś dowiedzieć o MB trac. tj. potrzebuje

ciągnika do lasu pod przyczepę zrywkową z hds.( taką 13/14 ton) i zastanawiam się nad kupnem "Merca" fajny by był taki 1100 1300, ale wydają mi się troche za duże i paliwożerne. natomiast 700-900 może brakować uciągu najlepszy byłby 1000 ale cena..no i wykminiłem, że można tak by kupić 800(akurat dostepne na olx za ok 35 tys) i wsadzić tam silnik om 352 i gumy wieksze no i mamy 1000 :) ciekaw jestem tylko czy mosty i skrzynia przetrwają taki przeszczep no i ile pali te 6 garów. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się