Skocz do zawartości
sstefan93

Dronningborg 4,5m heder, 5 wytrzasaczy

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kony88
      Witam mam pytanie ;] Mam zamiar kupic kombajn New Holland sprowadzony z Francji wszystko jest ok rok 1985 , kabina z klimatyzacja, sieczkarnia do słomy rura wysowana hydraulicznie , ale jest mały problem widac ze kombajn kosił kukurydze byl on do tego przystosowany ponieważ nie ma szczelin miedzy cepami no i widac jeszcze ziarna kukurydzy a słyszalem ze kombajn ktory kosil kukurydze jest z lekka zajechany... czy to prawda? prosze o wasze opinnie ;] pozdrawiam
    • Przez JanKropka
      jw..?

nie da sie samemu tego cholerstwa skonstruowac jakos? po co przepłacać?

pozdrowionka
    • Przez wujo_usiu
      Witam sprzedam kombajn Anna taki jak na foto stan dobry , do malowania i drobnych poprawek , bardzo mało używany , cały czas sprawny cena 3600 zł do negocjacj info pw albo kom 601-286-698 woj Łódzkie , pow Zgierski , gm Parzęczew .

• Przez Mateusz2121
      Witam serdecznie chciałbym sie dowiedzieć jak ustawiać kombajn Bizon ZO-56 dla poszczególnych zbóż chodzi mi tu o ustawianie Sit i wiatrów
    • Przez mrursus360
      Zaciekawił mnie temat dlaczego niektóre modele np.: New Holland Bizon TC59 miał w nazwie dwie firmy "Bizon" i "New Holland". Domyślam się o co chodzi, ale chciałbym wiedzieć dla pewności i zaspokojenia moich myśli.
      Z góry dzięki za odpowiedzi