Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Badek15
      Witam. 
      Rozglądam się za kombajnem Claas Dominator 108 i większe. Może ktoś ma na sprzedaż ciekawy egzemplarz. Chciałbym aby cena oscylowała w granicach 100k. 
      Pozdrawiam
    • Przez Roman18
      Witam mam problem zakupiłem w tym roku prasę rolującą Carraro. Wczoraj pierwszy raz uruchomiłem ją i przy dobijaniu urwało śruby od walca głownego oraz zadziałało sprzęgło przeciążeniowe. Dodam tez ze prasa współpracuje z zetorem 7211 i nie bylo jakoś szczególnie czuć obciążenia na ciągniku bela tez nie była dobita dobrze stało sie ta jeszcze dwa razy i na końcu zerwało śrubę od sprzęgła przeciążeniowego .prosze o wypowiedź moze ktoś sie spotkał juz z czymś takim
    • Przez stachu12
      Kupię regulator siłowy na 3 wyjścia ten pod siedzeniem wraz z całym osprzętem czyli przewody hydrauliczne cięgna  sruby mocujące itp
    • Przez TheXxKamilxX
      Siema tak jak w temacie kupię zagrabiarkę karuzelową używkę do 4-4,5 tyś okolice Radomia  +- 80 km tylko i wyłącznie na chodzie nie do remontu,jeśli macie coś na sprzedasz to proszę  o kontakt priv 
    • Przez jacor73
      Witam, poszukuję MF 3050, 3060 , lub 6110 sprawny technicznie, najchetniej skrzynia 16x16, napęd 4x4 ,rok produkcji po 1990, cena do 45 tys PLN, woj. świętokrzyskie lub sąsiednie info na prv.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.