Skocz do zawartości
szymonidas9

Valtra T 133 problem z programowaniem rewersu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Valtra
szymonidas9    1

Witam, mam taki problem. Mianowicie od pewnego czasu występuje problem z półbiegami, gdy użyje rewersu w tył ciagnik normalnie rusza z pierwszego półbiegu, natomiast jeśli wrzucę jazdę w przód automatycznie dopiera drugi półbieg nie ważne jaki mam wybrany zakres czy też na jakim biegu jest zawsze do przodu rusza z drugiego.
Jest to jakaś usterka czy przypadkowo mogłem coś zaprogramować ?

Plagrafi    11

nie wiem jak w 3t ale w t4 programuje sie to takim przyciskiem pod kierownica z lewej strony

Janosik82    0

kolego przez po myłke zaprogramowałeś źle sam.  jedź ciągnikiem do przodu na półbiegu którym chcesz żeby jechał i wciśnij przycisk czerowny pod rewersem, na wyświetlaczu na słupku zapali się np. 1f. tak się programuje półbiegi w przód jak i w tył

Wiadomość z agroFakt.pl

farmer161    0

Tak jak kolega wyżej napisał, a jeżeli chcesz wyłaczyc całkowiecie te opcje dzwignie rewersu ustaw na "N"eutralnym położeniu i wciśnij ten przycisk pod rewersem.

W instrukcji tez wszystko jest dokładnie opisane.

Pozdrawiam

Valtra N92, Ursus 4514 i MF 255

patrystyka    1

problem z półbiegiem z3 na 2 jest jakiś szelest gwizd jak by szum od hydrauliki tylko na tym nie szarpie ani nic nie ma błędu co sie stało ? 

szymonidas9    1

Mam kolejne pytanie dotyczące programowania, otóż orientuje się ktoś jak zaprogramować szerokość roboczą narzędzia z którym współpracuje ciągnik np. pług, bo na takiej zasadzie ciągnik ustala spalanie na hektar. Chciałbym to ustawić by wiedzieć którym biegiem wyjdzie mi najbardziej ekonomicznie jeździć.
Jest ktoś w stanie pomóc ?

Majcin    7

Nad stacyjką masz trzy przyciski ( o ile masz licznik proline), środkowy ( z dwoma "A" i strzałkami)naduszasz i przytrzymujesz po lewej stronie bo po prawej chyba kasuje licznik. Pierwszy parametr kontrast i szukasz dalej do szer cm.

P.s
Instrukcja strona 143

Edytowano przez Majcin

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez czarny1211
      Witam, może ktoś z Was wie jak skalibrować skrzynię w Valtrze N92?
    • Przez dukat444
      Posiadam Valtrę 6250 Hi tech.
      Stresuje mnie taka sprawa;
      Po odpaleniu z okolicy silnika słychać dziwny świst, gdy silnik się rozgrzeje szum ustaje i chodzi cicho. Miał może ktoś podobny problem. Martwie się czy poprzedni właściciel nie podkręcił ciśnienia oleju i stąd ten hałas.
      Poruszy ktoś temat? Z góry dziękuję.
    • Przez madas_szab
      Jak w temacie kupujecie oryginalne filtry i oleje czy stosujecie zamienniki ??
    • Przez pawel_11_95
      Witam
      Jestem posiadaczem Valmeta/Valtry 6300 rok 1996. Mam problem z Wom-em,podnośnikami tylnymi i biegami. Wom i Tuz tylny w ogóle nie działają, biegi nie mogę wrzucić 1 i 2 jest możliwość jazdy tylko na 3 i 4. Z elektryką jest wszystko ok. Ciągnik odpala jeździ, hydraulika działa.  Gdzie mogę szukać rozwiązania problemu? Czy może ktoś polecić mechanika w mazowieckim?
    • Przez Manieks
      Witam Państwa. 
      Poszukuję instrukcji obsługi oraz katalogu części do ciągnika Valtra 8350. Na chwilę obecną zależy mi na opisie przycisków sterujących w kabinie, który od czego jest. U mnie niestety wszystkie mają starte ikony. Najlepiej jakby ktoś miał taki plik w PDF.