News
szymonidas9

Valtra T 133 problem z programowaniem rewersu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szymonidas9    4

Witam, mam taki problem. Mianowicie od pewnego czasu występuje problem z półbiegami, gdy użyje rewersu w tył ciagnik normalnie rusza z pierwszego półbiegu, natomiast jeśli wrzucę jazdę w przód automatycznie dopiera drugi półbieg nie ważne jaki mam wybrany zakres czy też na jakim biegu jest zawsze do przodu rusza z drugiego.
Jest to jakaś usterka czy przypadkowo mogłem coś zaprogramować ?

Janosik82    0

kolego przez po myłke zaprogramowałeś źle sam.  jedź ciągnikiem do przodu na półbiegu którym chcesz żeby jechał i wciśnij przycisk czerowny pod rewersem, na wyświetlaczu na słupku zapali się np. 1f. tak się programuje półbiegi w przód jak i w tył

Wiadomość z agroFakt.pl

farmer161    0

Tak jak kolega wyżej napisał, a jeżeli chcesz wyłaczyc całkowiecie te opcje dzwignie rewersu ustaw na "N"eutralnym położeniu i wciśnij ten przycisk pod rewersem.

W instrukcji tez wszystko jest dokładnie opisane.

Pozdrawiam

Valtra N92, Ursus 4514 i MF 255

patrystyka    1

problem z półbiegiem z3 na 2 jest jakiś szelest gwizd jak by szum od hydrauliki tylko na tym nie szarpie ani nic nie ma błędu co sie stało ? 

szymonidas9    4

Mam kolejne pytanie dotyczące programowania, otóż orientuje się ktoś jak zaprogramować szerokość roboczą narzędzia z którym współpracuje ciągnik np. pług, bo na takiej zasadzie ciągnik ustala spalanie na hektar. Chciałbym to ustawić by wiedzieć którym biegiem wyjdzie mi najbardziej ekonomicznie jeździć.
Jest ktoś w stanie pomóc ?

Majcin    7

Nad stacyjką masz trzy przyciski ( o ile masz licznik proline), środkowy ( z dwoma "A" i strzałkami)naduszasz i przytrzymujesz po lewej stronie bo po prawej chyba kasuje licznik. Pierwszy parametr kontrast i szukasz dalej do szer cm.

P.s
Instrukcja strona 143

Edytowano przez Majcin

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Manieks
      Witam Państwa. 
      Poszukuję instrukcji obsługi oraz katalogu części do ciągnika Valtra 8350. Na chwilę obecną zależy mi na opisie przycisków sterujących w kabinie, który od czego jest. U mnie niestety wszystkie mają starte ikony. Najlepiej jakby ktoś miał taki plik w PDF. 
    • Przez maret98
      Muszę wymienić pompę hydrauliczną w Valmet 8400 z 96r. bo tylni TUZ wolno podnosi. Szukam i nie wiem którą wybrać - tyle ich jest np te dwie:
      -http://www.rol-parts.pl/pompa-hydr-valtra-valmet-32863100-33561800-0510766313,id7140.html
      http://www.rol-parts.pl/pompa-hydrauliczna-valmet-bosch-32863100-33561800-0510766313,id7246.html
      Różnica prawie 1000 zł. Warto dopłacić do boscha - czy to na pewno oryginalny bosch?
      Ktoś coś poradzi, a może kupić w innym sklepie, albo w stacjonarnym. Jak będzie z gwarancją? Jest w ogóle gwarancja na pompy hydrauliczne?
      Czy może tą pośrednią?
      http://www.rol-parts.pl/pompa-hydrauliczna-valtr-valmet-31852310-34306100,id14801.html
    • Przez lukasztusin123
      Witam.
      Valtra Valmet 8150, gdzie zamontowana jest pompa, która odpowiada za ciśnienie oleju w skrzyni biegów?  Czy ta sama pompa odpowiada za skrzynię biegów, oraz za całą resztę hydrauliki w traktorze? (wspomaganie, podnośnik itd.)
    • Przez KOSTEK12
      Panowie mam prośbę,  potrzebuję fotki zamknięcia tylnej szyby w Valmecie serii 6000 chodzi o zrobienie fotki od środka.Dziękuję
    • Przez Chłystek
      Witam. Czy ktos z użytkowników nowej Valtry próbował skonfigurować telefon z wyswietlaczem w traktorze i czy wgl sie da cos takiego zrobic?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.