Polecane posty

godaC    0

Witam , poszukuję schematu instalacji elektrycznej do cx70 . Problem jest wielowątkowy tzn. podświetlenie licznika , kontrolki na pół swiecące, brak połówek biegów , a o podnośniku nie wspomnę , ale chociasz spiety na krótko .Gdyby ktoś miał prosze o pomoc lub kontakt przez PW.  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kuboslaw2425
      Witam.
      Pilnie potrzebuje schemat instalacji elenktycznej John Deere 3040  
    • Przez adamson330
      Witam
      Znacie jakieś sklepy, gdzie można kupić cały asortyment przekrojów i kolorów przewodów samochodowych LGY-S ewentualnie FLY? Ilości na metry nie na szpule 100m.
      Spędziłem kilka godzin z gogle i telefonem. W większości handlowcy nie znają się na produktach, wciskają zwykłe LGY. Znalazłem producenta i sklep z FLRY-B, ale one maja dużo cieńsza izolacje.
      Podobno obecna samochodówka tnie koszty i oszczędzają nawet na grubości izolacji. Np przy przekroju 2,5 mm2 grubość ścianki izolacji przy przewodzie LGY-S to 0,6mm a przy FLRY-B to tylko 0,35mm.
      Robię instalacje od podstaw do MTZ 82 i chce to zrobić raz a porządnie.
      Z góry dziękuje za pomoc
    • Przez RobsonT
      Witam
      Potrzebowałbym schemat instalacji do ładowacza teleskopowego New Holland LM 640
      Ładowacz ma spalona instalacje silnika.
      Miałbym taka robote ale niechce mi sie szukać a jest tam problem gdzie co wpiąć
    • Przez adamozog82
      Witam. Mam problem ponieważ jak jest wyłączony zapłon a nawet wyciągnięty kluczyk ze stacyjki to świeci mi się kontrolka ładowania oraz ciśnienia oleju w silniku, muszę odłączać kabel z akumulatora aby zgasły.  Może ktoś pomóc co to może być??
    • Przez mania81
      Witam
      Potrzebuję schemat elektrozaworów biegów renault Ares 636rz
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj