Skocz do zawartości

Polecane posty

golemiak    0

Siemanko potrzebna mała pomoc...Emotikon smile
Otóż zakupiłem opryskiwacz Termit-2 300 L 10 metrowy po dobrej cenie rama lance juz wyczyszczone pomalowane...pompa doprowadzona do użytku...jednak mam problem z ustawieniem go nie wiem czy problem w rozdzielaczu czy moze rozpylaczach...bo pryskałem ugory to jakas porazka nie szło go ustawić ciśnienie było tylko na mieszadle a po puszczeniu na lance wszystko spadało
Myślałem nad zakupem rozpylaczy zółtych moze to by cos dało
Ciągnik to c-330 jaki bieg jakie obroty jakie ciśnienie 
Czekam na wasze sugestie...moze ktos ma taki zestaw...chętnie posłucham

wojtal24    242

Dobij cisnienia do pompy tym zaworkiem od pompowania kół albo ten miech jest strachciały i ucieka z niego powietrze 

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl

Adam94    5

Sprawdź membranę pod powietrznikiem czy nie jest pęknięta, w powietrzniku ma być ciśnienie 1/3 roboczego.

Rozpylacze raczej nie były by tu problem.

Ja pryskam c330m 4 bieg, 1600 obroty, ciśnienie 4,5 bara i wychodzi mi na żółtych rozpylaczach (eżektory) 220l/ha.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Damian24424
      Witam kupię Belkę herbicydowa jednostronna wraz z uchwytem mocującym
    • Przez Piotr1711
      Witam. Posiadam od niedawna VarioPack 1500 zmiennokomorową. Podczas ustawienia ciśnienia na 100 bar, otwierając komorę i zamykając po dwóch razach, ciśnienie zwiększa sie stopniowo na maksa. Czy tak powinno być? Jeśli nie to co to może byc za przyczyna?
    • Przez Wojtek_58
      Czy ktoś na południu Polski ma taki opryskiwacz i mógłby udzielić pewnych informacji na temat obsługi/użytkowania.
    • Przez Mati2812820
      Witam. Jak w temacie, prasa nie trzyma ciśnienia, gdy zamykam dobija do 200 bar a potem podczas kręcenia balota stopniowo ciśnienie spada zazwyczaj do 100 bar, potem balot zaczyna rosnąć dojdzie wskazówka do 200 i nie można dobić balota bo klapa się otwiera. Czy to wina zaworu? Proszę o pomoc. 
    • Przez Zbych6622
      Witam, 
      Mam problem ze swoją prasą krone 10-16s. Przy zluzowaniu ciśnienia w prasie ( łańcuchów), manometr ciągle pokazuje ciśnienie, pozostaje na nim okolo 60 bar. Przy ustawieniu ciśnienia do prasowania np. Sianokiszonki wskazuje ciśnienie początkowo 160 bar a pod koniec prasowania  belki wchodzi nawet powyżej 200 bar. Co może być tego przyczyną? Dodatkowo jest problem z łańcuchem po lewej stronie prasy. Gdy belka z sianokiszonką zaczyna być widoczna na komputerze, to wtedy łańcuch 20B wchodzi na zębatkę 2 (zdjęcie w załączniku)  i przeskakuje, dodam, że zębatki  1, 2 i 3 wraz z  łańcuchem  je łączący były wymienione przed sezonem , lecz to nie pomogo.;( czy ktoś kiedyś miał podobną sytuację i ją rozwiązał? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.