Skocz do zawartości

Polecane posty

Nemo123    0

Witam

Wie ktoś może jakie w agrotronie są obroty silnika przy prędkości 40km/h. Jak wychodzi spalanie w transporcie (przyczepa + 12t). Na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez grzywka87
      Witam. Mój Same Rubin 135 nie chce jeździć. Wyświetla błąd transmsion alarm 081. Od czego zacząć? Gdzie szukać usterki?
    • Przez tomeq
      Witam!

Zwracam się z prośbą do wszystkich użytkowników ww ciągnika. Interesują mnie opinie, awarie jakie się wam przytrafiły i czy ogólnie kupilibyście go drugi raz.
    • Przez Bartusiek_636
      witam! nie dawno kupiłem ciągnik deutz fahr dx 3.90 i zastanawia mnie od czego jes ta dźwignia zaznaczona na zdjęciu. 
      Z góry dziekuje za odpowiedz

• Przez kisiol
      Witam. Może ktoś dysponuje opisem kodów do tego modelu Same Explorer 100 rok 2007. Wyświetlają się błędy I 25 , I 39.
    • Przez axel84
      Witam mam problem z podnośnikiem w Hurlimann H 5110. A mianowicie przy pracy z pługiem przy podnoszeniu zacina się lub samoczynnie podnosi do góry. Rozdzielacz był robiony chromowany pompa po regeneracji tłoczysko zrobione siłowniki wspomagające zrobione filtr hydrauliki wymieniony olej wymieniony jak w specyfikacji . Traktor jest z turem tur chodzi dobrze szybko podnosi tak samo kiper. Proszę o pomoc  bo nie wiem co tu jeszcze zrobić by ten podnośnik chodził jak należy .