Skocz do zawartości
News
traktorzystaJakub7211

Różnice między Fortschrittem E514 a MDW E514

Polecane posty

witam, planuje zakup fortschritta E 514, i wiem że były wersje Mdw e514 zielone całe. I moje pytanie brzmi jakie są różnice między tym a tym, jakie różnice wizualne i mechaniczne, i od którego roku zaczęli produkować fortschritta MDW E514 ? od 89r?

Renault 110.54 ;D Ursus C-360 ;)

"Renowkie jest Bogiem jazda Nałogiem oranje Zabawą ropa Podstawą "

Wiadomość z agroFakt.pl

speeeder    32

MDW były dopiero od 1990r.

Pierwsze modele MDW niczym specjalnie się nie różniły, później dawali szersze koła, kabina akwarium, podwyższony zbiornik, silnik perkinsa, heder z kosą i przekładnią, shumachera.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez senator18
      witam wszystkich i jednoczesnie pozdrawiam moje pytanie dotyczy ustawienia sit w e-514 przy omlotach zboz i rzepaku moza ktos wie z praktyki
    • Przez osmy888
      Problem dotyczy kombajnu E512. Po uruchomieniu młocarni nagrzewa się koło na osi odrzutnika i koło młocarni (koła po stronie skrzyni biegów). W pierwszej kolejności nagrzewa się koło na osi odrzutnika do takiego stopnia że nie można go dotknąć - troszkę chłodniejszy jest pas i najchłodniejsze ale również ciepłe jest koło na osi młocarni. Na osi odrzutnika wymieniłem wszystkie łożyska. Na kole młocarni wymienione również wszystkie łożyska i dodatkowo nowa duża tuleja i mała tulejka + nowy trzpień / klin. Wymieniłem również pas działający na opisywanych dwóch kołach. Każde koło ładnie się schodzi i rozchodzi.
      Jakieś pomysły co może być przyczyną ?
    • Przez emilchaja
      Witam,noszę się z zamiarem kupna kombajnu, i znalazłem takie oto ogłoszenie.Dzwoniłem do sprzedającego powiedział że kombajn jest w dobrym stanie, ale mówić to można ,dowiedziałem sie też że maszyna została sprowadzona z Czech , a na forum wyczytałem że maszyny z tamtąd mają różne opinie.Prosił bym Was o zerkniecie na to ogłoszenie i napisanie Waszych opinii.Za wszystkie porady z góry dziękuję.pozdrawiam
    • Przez Damian987
      Witam mam pytanie odnośnie Forshritta 323a jak przerobić lewarek skrzyni biegów, bo słyszałem że się da założyć z 303. Ktoś coś wie na ten temat?
    • Przez maciek
      Witam , chciałem zapytać czy jest ktoś na forum kto zbiera kukurydzę na ziarno fortschritem , moglibyscie opisać swoje odczucia jak sie tym pracuje w kukurydzy , jak sie ustawia kombajn , jak się przystosowuje,jaka wydajność itp