Skocz do zawartości
News
traktorzystaJakub7211

Różnice między Fortschrittem E514 a MDW E514

Polecane posty

witam, planuje zakup fortschritta E 514, i wiem że były wersje Mdw e514 zielone całe. I moje pytanie brzmi jakie są różnice między tym a tym, jakie różnice wizualne i mechaniczne, i od którego roku zaczęli produkować fortschritta MDW E514 ? od 89r?

Renault 110.54 ;D Ursus C-360 ;)

"Renowkie jest Bogiem jazda Nałogiem oranje Zabawą ropa Podstawą "

Wiadomość z agroFakt.pl

speeeder    32

MDW były dopiero od 1990r.

Pierwsze modele MDW niczym specjalnie się nie różniły, później dawali szersze koła, kabina akwarium, podwyższony zbiornik, silnik perkinsa, heder z kosą i przekładnią, shumachera.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez siwy25
      Witam forumowiczów.
      Mam do was pytanie od kilku dni jestem posiadaczem kombajnu forschrit 524.  i z racji nowego zakupu mam do was pytanie jak u niego włancza się halogeny robocze na kabinie. halogeny sprawne bezpieczniki sprawdzone a one są martwe.  czy jest do nich jakaś kombinacja np. swiatła postojowe plus coś żeby je włączyć.
    • Przez bilik26
      chłodnica wody
      koledzy gdzie i jaką chłodnice kupic do kombajnu .w zeszłym roku remont kapitalny silnika i nowa chłodnica a sezonu nie wytrzymała zaczeła cieknąć
    • Przez rabit500
      Witam.
      Mam problem z ustawianiem wialni w 524. A mianowicie ktoś namotal w instalacji. I zaginelo sterowanie obrotami wialni. Więc jeśli ktoś miałby jakieś materiały schemat elektryczny tego układu. Oraz fotke z opisem przycisków w kabinie (w szczególności od wentylatora). Oraz czy regulacja działa bezpośrednio po zapłonie czy dopiero po uruchomieniu silnika.
    • Przez suzuki18l
      mam dwie 514 stki, w jednej sieczkarnia BISO na elektromagnes,napęd brany z silnika i ładnie sieka i daleko drobno ścieli, w drugiej jakaś polska wyrzuca długą słomę widać że jak by za małe obroty ma, ciężko to przetależować ,napęd bierze z koła od młocarni, nieraz trza zmniejszyć obroty na niekturych zbożach to razem sieczkarnia zwalnia, porażka kto to wymyślił, czy ktoś wie jakie obroty powinny być na sieczkarni? myślę o zmianie koła pasowego na mniejsze przy sieczkarni
    • Przez johndeere975
      Problem polega na tym, że w Fortschnitt E 514 sprzęgło najprawdopodobniej się skleiło (cały czas zasprzęglony biegi wchodzą ale bez sprzęgła) Ponoć bolączka tych kombajnów. W poniedziałek spróbuje jeszcze pojeździć tym kombajnem może puści, a jak nie to trzeba rozebrać. Chyba że macie jakieś inne rady. Czy u was wystąpił podobny problem? Jak go się ustrzec? Jak naprawić? Czy w czasie rozbierania trzeba na coś uważać ( widzę tam jakąś sprężynę- chyba). Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.
      Mam jeszcze taką prośbę potrzebuję instrukcji obsługi i katalogu do tej maszyny. Mój adres pprzemekk8@wp.pl .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.