Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
uszak21    7

Sprzedam ok. 40 bel słomy z 2014. Była przykrywana ponad rok,  obecnie już nie jest. Woj. mazowieckie, podlaskie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Łukaszewski
      Kupię ciągnik Ursus 1614 . Konkretnie chodzi mi o ciągnik ze zdjęć poniżej. Proszę o pomoc w kontakcie z obecnym właścicielem.

• Przez Miro010
      Witam kupię ciagnik +- 110km kwota jaką dysponuję to 90tys oferty proszę na PW najlepiej z podkarpacia i okolic ale biorę pod uwagę całą Polskę jeśli będzie coś ciekawego Pozdro
    • Przez kubawiesniak
      Witam sprzedam łyżkę 4w1 tzw krokodyl szerokość 170 cm masa łyżki ok 250 kg części są nowe brak tylko siłowników i węży mam tez widły na tuz bardzo mocne masa 140 kg. Oraz płytę krokodyla szerokość 90 cm waga koło 100 kg

• Przez TR_FCB
      Witam,
      do zaoferowania mam pełna gamę nawozów azotowych i NPK, wapna nawozowe granulowane i sypkie oraz nawozy importowane:
      - Grupa Azoty i wszystkie zakłady w skład jej wchodzące,
      - nawozy azotowe i NPK YARA,
      - nawozy K+S (korn kali, kizeryt),
      - PhosAgro (nawozy serii Ultra)
      - wapna sypkie Omya Agrocarb i Agrodol,
      - wapna sypkie Morawica, Radkowice, Kujawit 
      Oferta cenowa w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące danego nawozu, ilości i terminu płatności. Oferuje ceny hurtowe, jestem autoryzowanym dystrybutorem Grupy Azoty, Yara, ANWIL, k+s i innych. 
      Preferowane zamówienia całosamochodowe (istnieje mozliwosc łączenia kilku zamówień, jesli odległość nie jest duża)  
      W ofercie takze:
      - SOR,
      - materiał siewny kukurydzy i zbóż,
      - śruty, pasze,
      - nawozy dolistne i odżywki,
      - siatki i folie do sianokiszonek

Zapraszam do kontaktu poprzez wiadomosc prywatną. 
      Pozdrawiam
    • Przez asus921
      Witam
      Sprzedam ładowarke przegubowa łamana
      Ewentualnie zamiana na ciagnik 4x4 lub inne propozycje, moze akurat cos mi sie przyda. Dopłata w dwie strony.
      https://www.olx.pl/oferta/ladowarka-przegubowa-lamana-4x4-tur-CID757-IDxNsfB.html

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.