Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Słoma
uszak21    7

Sprzedam ok. 40 bel słomy z 2014. Była przykrywana ponad rok,  obecnie już nie jest. Woj. mazowieckie, podlaskie

uszak21    7

W wiekszosci z pszenicy. Do obejrzenia  ok. Sokołowa podlaskiego

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Folenka
      Więcej informacji pod poniższym linkiem
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-ursus-c-325-330-z-turem-CID757-IDv5WF4.html

• Przez baoo
      Witam... czy ktoś posiada lub wie kto może mieć podłogę ursusa 1014 itp. Bo mi trochę pogniła i szykuję sie wymiana. Chodzi mi o sam środek. Na dołączonym zdjęciu pod nr 1.

• Przez pawel7711
      Witam , posiada ktoś taką "oponę" na tą felge? ew posiada 2  felgi z oponami podobnego rozmiaru

• Przez yacenty
      Witam,
      sprzedam modele maszyn rolniczych firm: SIKU, Bruder, Universal Hobbies.
      Skala: od 1:87 przez 1:32 do 1:16.
      Modele metalowe najwyższej jakości,

Więcej informacji: http://www.agro-modele.pl

Ceny: od 8PLN
      Kontakt: 600 655 997 lub przez formularze w sklepie

Zapraszam na zakupy!
    • Przez peterson
      Cześć, 
      Sprawa wygląda następująco. Lemiesze w moim pługu Kverneland'a są już dosyć mocno zajechane, ale mam nadzieję, że przetrwają jeszcze trochę. Po sezonie są do wymiany na 100%, więc chcę Was zapytać czy może orientujecie się gdzie dostanę je w dobrej cenie ? Jakbyście chcieli zobaczyć w jakim są stanie to zamieszczam zdjęcie. Od razu mówię, że nie poszukuję czegoś z niskiej półki tylko z średniej.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.