rolas360

Bydło

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bydło
Bycek1234    0

a to zależy jakie masz ziemie i co siejesz

ja mam 10 łąki i 15 pola wszystko VI i troche V klasy 

sieć to tylko jęczmień i żyto bo na qq też nie ma szans 

mam 30 opasu i 6 krów tylko tyle dla mleka

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Gość adrian
      Przez Gość adrian
      witam, dostałem dziś decyzję o doplatach z których wynika że dostałem kare za podanie 2 szt opasow które przekroczyły 2 lata o 6 i 10 dni. Dranie szukają kasy. A jeszcze w 2017r napisali do 1 szt że został przekroczony wiek 24miesiace i nie biorą go pod uwagę w wyliczenie dopłat a w tym już kara. Też tak macie?
    • Przez Vroobel
      Witam! 
      Chciałbym się dowiedzieć coś o aparatach delaval milkmaster, do tej pory mam duovac i po 18 latach użytkowania rozbieram je i wymieniam membrany w środku; myślałem może żeby dokupić aparat nowszego typu, ale nie wiem jak z częściami do nich i jaka jest awaryjność aparatów milkmaster? 
    • Przez jondir989
      Witam! Korzystacie z SOL od pfhbipm? Mam problem bo nie wiem jak wprowadzić inseminację. Na liście nie ma buhaja hf pat-red którym inseminowałem krowę a nie znam kodu dla tego buhaja. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć?
    • Przez KrystianKuliski
      Mam pytanie czy warto jest budować oborę na opasy czy jest z tg dosyć fajny zysk na modernizację gospodarstwa słyszałem że zarabia się 1000 zł na czysto na jednym opasie czy to prawda? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.