Skocz do zawartości
Endriu91

CLAAS jaki model wybrac??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
Endriu91    0

Witam

Zastanawiam się nad kupnem nowego ciągnika marki Claas z turem do 100KM, będzie ciągnikiem pomocniczym.

Jaki model polecicie? i jakie są ceny? 

pawelek11    16

Ja mam zamiar kupić ariona 440-120km koszt 225tyś netto. Ładowacz mx którego claas montuje w swoich kolorach kosztuje do niego ok. 30tyś.

Wiadomość z agroFakt.pl

magdziarz    9

a to 4 cyl czy 6? sasiad ma 4 cyl i ciagle jakies prolemy wyskakuja, np kolo rozrzadu polecialo i ambaras w silniku sie zrobil zaraz po gwarancji...i kilka kwiatków jeszcze

karolas123    86

Arion 420 ma silnik jd i to bardzo sprawdzona i bezaawaryjna jednostka. Moze sasiad ma axosa w którym takie rzeczy sie zdarzały. Axosów juz nie ma w produkcji. 

Co do wyboru ciągnika wybór jest prosty jesli prosty lekki ciągnik to Atos jesli komfort i cieższy ciągnik który poradzi sobie tez z innymi maszynami np uprawowymi to Arion.

pawelek11    16

Teraz claas w Arionie montuje silniki iveco. Miałem na testach Ariona 430 4cl 110km ładnie sobie radził z pługiem 4 skibowym maschio gaspardo.
A dla kolegi polecił bym ariona bo Atos chyba będzie miał trzy cylindry.

pawelek11    16

Pomyśl o mf 5610 do tura fajny maska ścięta a kupisz go pewnie taniej niż claasa i w standardzie jest lepiej wyposażony.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sebek1981
      Od nowego roku ,nowy Claasik
      Z tego co wiem będzie jeszcze jeden nowy model
    • Przez Fugeo
      Cześć wszystkim
      Chciałbym się zorientować ile może kosztować złożenie przedniego TUZa oraz ile może kosztować taki TUZ. Może być używany. Ciągnik to Claas Ares 657 ATZ
    • Przez MarianoKam
      Witam nie świeci kontrolka żółw chociaż półbiegi przełańczają się prawidłowo,oraz nie świeci kontrolka załańczania przedniego napędu chociaż przodek śię załańcza i wyłańcza w czym problem???
    • Przez artur04c
      Witam, mam taki problem, otóż nie działa mi blokada napędu. Czasami się włączy, ale jest to zjawisko bardzo rzadkie, ostatnio udało mi się włączyć blokadę potem przytrzymałem przycisk 2 sek i włączyła się blokada auto, ale częściej jest że tylko kontrolka na tablicy mrugnie lub w ogole brak reakcji na wciskanie przycisku, wiem że musi być spuszczony hamulec, że nie można trzymać wciśniętego pedały hamulca i że nie można mieć mocno skręconych kół, ale na prosto brak reakcji tak jak wyżej wspominałem, mam też błąd hamulca wysokociśnieniowego (Id: 7622) Co może być nie tak? włącznik sprawdzałem multimetrem i jest przejście prądu, wiec włącznik odpada...
    • Przez nemo1
      QUADRISHIFT 16/16 w class arion 430  czy 2-biegowa przekładnia Powershift 24x24 w case maxxum 110.  Która jest mniej awaryjna?. Pewnie zadaje durne pytanie ale waham się pomiędzy tymi dwoma ciągnikami z ww. przekładniami. Nie wiem co wybrać. Nigdy nie miałem z takim rodzajem ciągników styczności (posiadam starego złoma).