Skocz do zawartości
Endriu91

CLAAS jaki model wybrac??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
Endriu91    0

Witam

Zastanawiam się nad kupnem nowego ciągnika marki Claas z turem do 100KM, będzie ciągnikiem pomocniczym.

Jaki model polecicie? i jakie są ceny? 

pawelek11    16

Ja mam zamiar kupić ariona 440-120km koszt 225tyś netto. Ładowacz mx którego claas montuje w swoich kolorach kosztuje do niego ok. 30tyś.

Wiadomość z agroFakt.pl

magdziarz    9

a to 4 cyl czy 6? sasiad ma 4 cyl i ciagle jakies prolemy wyskakuja, np kolo rozrzadu polecialo i ambaras w silniku sie zrobil zaraz po gwarancji...i kilka kwiatków jeszcze

karolas123    86

Arion 420 ma silnik jd i to bardzo sprawdzona i bezaawaryjna jednostka. Moze sasiad ma axosa w którym takie rzeczy sie zdarzały. Axosów juz nie ma w produkcji. 

Co do wyboru ciągnika wybór jest prosty jesli prosty lekki ciągnik to Atos jesli komfort i cieższy ciągnik który poradzi sobie tez z innymi maszynami np uprawowymi to Arion.

pawelek11    16

Teraz claas w Arionie montuje silniki iveco. Miałem na testach Ariona 430 4cl 110km ładnie sobie radził z pługiem 4 skibowym maschio gaspardo.
A dla kolegi polecił bym ariona bo Atos chyba będzie miał trzy cylindry.

pawelek11    16

Pomyśl o mf 5610 do tura fajny maska ścięta a kupisz go pewnie taniej niż claasa i w standardzie jest lepiej wyposażony.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mati2000
      Witam posiadam claasa Aresa 657 atz kilka dni temu podczas koszenia ciągnik stanął i nie chce jechać ni do przodu ni do tyłu . Wszystko inne chodzi . Bezpieczniki sprawdzone . Proszę o pomoc!!!
    • Przez Bocian6230
      Mam mały problem z tym ciągnikiem , otóż kupiłem pierwszy raz paliwo  z innego źródła niż do tej pory aby sprawdzić jakie jest itp. ,wiecie o co chodzi  i z tego wyniknął problem ,otóż zaczęło mulić ciągnik , wypuściłem paliwo ze zbiornika , zmieniłem filtry na nowe ,wlałem nowe,czyste paliwo i przez jakieś 40 min było ok, później to samo , 3 razy przedmuchiwałem filtry i problem wraca, co jeszcze mogę zrobić ? Jak oczyścić układ z poprzedniego paliwa ? 
    • Przez zyzek
      Orientuję się ktoś może, co może być przyczyną delikatnego stukania (jakby coś w środku się odbijało) w okolicy tylnego WOMu? Odbijanie nasila się przy ruszaniu na niskich obrotach. Coś w środku wpada w wibracje i słychać to wyraźnie we wnętrzu ciągnika. Dźwięk ustaje gdy wyłączy się WOM (wysprzegli). Gdy nie jest wysprzeglony, a tylko prędkość ustawiona na N problem występuje. Ustaje tylko po wysprzegleniu. 
      Spotkał się ktoś z podobnym problemem? Da się to zdiagnozować lub naprawić bez demontowania kabiny i rozbierania połowy ciągnika?

• Przez Mati_claas86
      Witam. Mam problem z koszem sitowym w dominatorze 86. jest oberwane to jedno dolne mocowanie? Jak wymontować ten kosz sitowy i czy wystarczy to dobrze pospawać czy trzeba nowy. proszę o odpowiedzi
    • Przez CLAASIK610c
      Witam. Chciałbym dowiedzieć się jak kalibruje się skrzynie biegów w Claas Arion 610 c.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.