Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Krzys375

Kultywator 2,8m walki strunowe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Krzys375    0

Witam

Posiadam kultywator UNIA GRUDZIĄDZ 2,8 m ( Zdjęcie jest tylko poglądowe). Mój pokażę po remoncie :) Malowaniu itd.

Czy będą pasowały do niego wałki widoczne na zdjęciu. Proszę o pomoc lub jakieś inne proszę zaproponować.

post-156216-0-29839400-1460093711_thumb.jpg

post-156216-0-94739700-1460094498_thumb.jpg

Jonek132    0

jeśli była by taka możliwość to proponował bym dwa wałki, taki tandem. zawsze to dodatkowy efekt widoczny na polu, warty dołożenia grosza ;)

Krzys375    0

jeśli była by taka możliwość to proponował bym dwa wałki, taki tandem. zawsze to dodatkowy efekt widoczny na polu, warty dołożenia grosza ;)

Taki jak widoczny na zdjęciu czy inny?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez pala92
      Witam czy ktos posiada brone hermes 3m? Czy zetor forterra 125 da sobie rade brona+poznaniak 3m? Czesto gdy sieje po ziemniakach lub burakach jest dosc mokro i czy brona nie bedzie sie zapychac? Czy wjezdzacie brona prosto w orke ? Orientuje sie ktos jaka jest cena nowego hermesa? Jak z awaryjnoscią tej brony? Jaka jest wydajnosc takiego zestawu? Gleby i piaski i gliny ale raczej ciezko sie rozbijaja.
    • Przez AleksanderX
      Mam zamiar kupić agregat talerzowy Strumyk 3m z hydropakiem i pekerem cena zachęcająca bo 12,5 tys brutto plus dodatkowa wał rurowy na kukurydzę ale już dodatkowa dopłata Oglądając w internecie dość fajnie wygląda ale jak się sprawuje w praktyce  Może ktoś kto go posada podzieli się swą opinią
    • Przez dominikl95
      Witam mam problem gdyz posiadam siewnik HESSIA DAN 300 który ma podobno 3m,ale jak wczoraj mierzyłem to szerokość siania wynosi 2,9m i mam teraz problem z dopasowaniem agregatu gdyż nie wiem jaki szeroki zakupić czy 2,7m  czy może 3m .Proszę o poradę bo ja nie mam pojęcia jaki zakupić.
    • Przez emil315
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez Masseyy
      Tak jak w temacie. Na kołki czy na resorach? Polski czy zachodni? W miarę tani czy droższa inwestycja? Piszcie!!!