Skocz do zawartości
MAVERICK232

pług obraca do połowy

Polecane posty

MAVERICK232    0

Witam.
Kupiłem pług landsberg 4 obrotowy. Odpisałem 1 korpus .
Gdy chce obrócić to musze ruszać dźwignią 2 razy. Jest zamontowany nowy zawór obrotu -kostka . Obrót na 2 węże. Czy ktoś wie co trzeba zrobić aby obraca za 1 przycisnieciem ? Domyślam się że trzeba wyregulować kostkę? Czy ktoś już to robił

post-64392-0-38291400-1460049011_thumb.jpg

Edytowano przez MAVERICK232

damianus2222    110

mialem podobnie w ursusie c385a plus overum 3 skiby. Przy obrocie na 2 węże musiałem raczka do gory i gdy byl w polowie to w drugą strone. Okazalo sie ze wszystko chrzanil zatrzask w ursusie. Po podczepieniu do zetora wajcha wciskana jest obraca sie sam po czym samochynni3 odskakuje wajcha...

sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

MAVERICK232    0

Mój ciągnik to nh td90d . Muszę jutro to sprawdzić ale wydaje mi się ze ja rączkę musze cały czas trzymać. Dzięki za podpowiedź.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zetor6211
      Witam,
      Chciałbym się poradzić odnośnie kupno pługa. Mam niedaleko ofertę kupna pługa unia tur 3 skiby tylko ażurowe coś nietypowo.....
      Chciałbym zapytać się o waszą opinie, Dobry będzie ten ażur i jak z częściami do takiego małego pługa. Mam zetora 6211 obecnie pług 3 skiby UG ale stary i krzywy i złąbo zakrywa dlatego chcę coś kupić dobrego aby nawet poplon dobrze zakrywało a nie , że pomiędzy skibami jest ślad zielonego. Z góry dzięki za opinie .

https://www.olx.pl/oferta/plug-unia-tur-azurowy-CID757-IDs56kF.html#e5d6159e30

• Przez Starzyno

Hej. Chciałbym się dowiedzieć jaki jest to model Kverneland'a ?
      I jeszcze jedna sprawa od czego jest ta śruba rzymska ? Czyżby od zmiany szerokości roboczej pługa? Ma on podobno zmienna szerokość orki do 20 cali.

• Przez lukano
      - Pług 2 skibowy rok produkcji 1988+ wałek
      - Cena: 800zł
      - Studzian powiat przeworski
      - 783 265 785
      - odbiór osobisty
      - Szerokość robocza pługa 1 metr wałka również 1 metr wałek składany do transportu.

• Przez tom8x
      Witam jak sie nazywa cześc oznaczona na zdjęciu ?
    • Przez 195
      Jaki pług polecacie do 30 tyś
      Do ciągnika 140km
      Może być używany

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.