micgal39533

Claas Atos 340

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mati05
      Z gry dziękuję za pomoc. Szczur odrgryzł kable i nie wiem jak wlutować kable z bodyinformator do wtyczki . Na zdjęciach allegro nie widać kolorów . W medjonie jest ich siedem a w dominatorze mam dziesięć. Koledzy ratowała by mnie fota wtyczki z kolorami.
    • Przez norbi222
      Claas celtis 446rx
      Ogólnie jest taki problem że pólbieg żółw czasami się zacina. Nie chce się wbić. Czy może ktoś miał podobny problem? 
    • Przez Damiaeq1929
      Witam, mam problem w clasie Dominator 85,mianowicie gdy po włączeniu obrotów młocarni obroty wyskakują na 1100 i w górę ale gdy już chcę je zmniejszyć to już nie mogę. Schodzą tylko do 1100 i tyle. W czym problem może być? 
    • Przez system405
      Witam mam problem z włączeniem tylnego womu w claasie aresie 657atz . Przy włączeniu pokrętłem nastepuje zgrzyt i po kilku próbach dopiero załącza się wałek, co może być przyczyną ? A także jest problem z hydrauliką tzn przy rozgrzanym oleju jednocześnie nie można kręcić kierownica i np podnosić tylnego tuza lub obracać pługa, na zimnym oleju nie ma tego problemu .Z góry dziękuję
    • Przez Dawid1156
      Witam, czy ktoś wie jak przeprowadzić kalibracje skrzyni w ciągniku claas axion 810 cebis, skrzynia hexashift.  Wymieniłem olej hydrauliczny i chciałbym na nowo przeprowadzić kalibrację.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.