Skocz do zawartości
spryszak330

Blonde d'Aquitaine czy warto???

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tycha
      Jakie najlepiej buhaje polecacie? Interesują mnie szczególnie HF czerwony.Piszcie jakimi buhajami zacielacie swoje hf .Wiem ,że każdy ma swojego już sprawdzonego i zaciela wszystkie nim.Dodawajcie fotki swoich nowo narodzonych eksperymentów.
    • Przez oooooooooollllllllokgggggo
      Niech każdy poda buhaje którymi zacielał swoje krowy nasieniem WCHIRZ.
    • Przez atomik
      Witam
      Kto z użytkowników posiada w oborze tę rasę bydła mlecznego. Czytałem o niej sporo i zacieliłem teraz u siebie kilka krów tym nasieniem. Nie powiem ciężko bardzo było mi je zdobyć. Jakie są wasze spostrzeżenia w hodowli tej rasy wady i zalety w stosunku do rasy h-f czarnej. Wiem że @witek ma 20 sztuk tej ras z Francji w swoim stadzie a ktoś więcej?
    • Przez Rafaell31
      Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się informacji na temat rasy Charolaise, opinie, spostrzeżenia itp. 
      Czy ktoś się orientuje gdzie w woj. Podlaskim mógłbym kupić czysto rasowe sztuki. 
      Z góry byłbym wdzięczny za odpowiedzi. 
    • Przez domi113
      Proszę o pomoc czy ktoś wie gdzie można kupic rasę bydła Montbeliarde. Proszę o dokładne namiary firm imortujących tą rasę oraz krajowych hodowców. interesuje mnie też cena za jaką można nabyć owe zwierzatka oraz opinie hodowców