tadzik332

przegub kulowy t25

Polecane posty

tadzik332    27

Witam panowie wymienialem u siebie w t25 końcówki drążka poprzecznego czyli przegubu .Problem polega na tym że stożek jest troche cieńszy i trzeba było dać podkładki żeby dobrze skręć ,stare ledwie się wybiły .Moje pytanie brzmi , czy może tak być?

tadzik332    27

Ciągnik troche popracował i nie ma luzu bo te przeguby mają góre zaślepioną taką blaszką.

Wiadomość z agroFakt.pl

tadzik332    27

No właśnie te ja dalem jedną większą drugą mniejszą podkładke . Dlugo już tak masz i nie ma luzy ?
bo bez podkładek u mnie nie docisło dobże tylko storzek się kręcił .
Jest on cieńszy i wchodzi i wychodzi normalnie rękom z wąsa .

volvo    44

Mam od pół roku, ciągnik pracuje z turem, na razie jest ok.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez andrzejz78
      Witam

Zastanawiam się nad małym remontem władka Do wymiany z ważniejszych rzeczy by były głowice, cylindry i tłoki z pierścieniami Uszczelki itp wedle potrzeby

Zastanawiam się teraz nad zakupem części Czy brać niby oryginały czy może kupić wszystko od Ledy ? Mój ciągnik jest z roku 1980
      Ma ktoś jakąś wiedzę odnośnie pasowania części z Ledy do władka z lat 80-tych ?
    • Przez Kondzik100
      Mój władek ma za małą dawke paliwa i sie zastanawiam gdzie mu sie ja podkreca . I tu mam do was pytanie gdzie i czym sie podkręca ??
    • Przez Polacek
      Jak najlepiej ustawić zawory kręcić wałem , odkręcić przewód paliwowy przy wtrysku i wtedy gdy pojawi sie paliwo ustawiać ? Taki sposób chyba jest ok ale musi być dobrze ustawiony kąt wtrysku prawda ? Lub wykręcić wtryskiwacz i np śrubokrętem ustalić najwyższy punkt tłoka i wtedy ustawiać ?  chyba ze najpewniejsze jest ustawianie na znaki na kole pasowym ? Standardowy pierwszy cylinder to ten najbliżej rozrzadu czy ruskie coś pomieszali ?
    • Przez pawelsax
      Ponieważ ma przeźroczysty wężyk to widać że paliwo cofa z przelewu w stronę wtryskiwaczy, czy tak ma być? Po dłuższym postoju zapowietrza się i nie reaguje na dodanie gazu tylko powoli wchodzi na obroty i tak kilku krotnie.
    • Przez Mlody411
      Witam proszę o pomoc, kupiłem ostatnio władimirec t25 i mnial urwano dzwignie rozdzielcza, kupiłem nowo wymienilem ale wajcho ruszyć nie można jak by bylo cos zablokowane. Pierwsza wajcha działa od podnoszenia belek, niestety drugo ruszyc nie można. Proszę o podpowiedz co sie mogło stać i czy warto to naprawiać czy kupić nowy
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.