Skocz do zawartości
tadzik332

przegub kulowy t25

Polecane posty

tadzik332    27

Witam panowie wymienialem u siebie w t25 końcówki drążka poprzecznego czyli przegubu .Problem polega na tym że stożek jest troche cieńszy i trzeba było dać podkładki żeby dobrze skręć ,stare ledwie się wybiły .Moje pytanie brzmi , czy może tak być?

Wiadomość z agroFakt.pl

tadzik332    27

No właśnie te ja dalem jedną większą drugą mniejszą podkładke . Dlugo już tak masz i nie ma luzy ?
bo bez podkładek u mnie nie docisło dobże tylko storzek się kręcił .
Jest on cieńszy i wchodzi i wychodzi normalnie rękom z wąsa .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tadzik332
      Witam mam taki problem z moim t25 że dzisiaj podczas orki 2 razy wypaliło mi podkładki pod wtryskiem. Czym to może być spowodowane?
    • Przez mateusz9614
      Witam 
      Dziś w moim władimircu padł alternator , i teraz mam takie pytanie do was koledzy , ponieważ u mnie z altka wychodzą tylko dwa kabelki i alternator stary ma wbudowany regulator napięcia , więc chodzimi o to czy zastąpie go jakimś altkiem z samochodu. Jest coś takiego możliwe ?
    • Przez MarcinSp10
      Zimą zamierzam w swoim władku zrobić nowe hamulce, przy okazji jak będę miał wyjętą podłogę to będe chciał odświeżyć wnętrze tzn. obić nowym materiałem środek kabiny, a przede wszystkim wyciszyć go czymś. Ktoś coś poleca z dobrych materiałów godnych polecenia?? 
    • Przez matr182
      witam mam problem władziu miał remont góry silnika (tłoki,szklanki,głowice) takie pytanie tłok uderza o zawory widać na tłoku widać odbicia od zaworów i zauważyłem że w pewnym momencie jak się ręcznie kręci kołem zamachowym (silnik na palecie) to w pewnym momencie się zacina jak się podniesie odprężnik można normalnie kręcić 
      pytanie moje co może być przyczyną takiego zachowania ? czy laski popychacza mogą być źle osadzone nie weszły w "swoje miejsce" ? 
    • Przez jaro606
      Witam was. Zbliza sie czas wymiany olejów w moim władku. Mam do was kilka pytań:
      1. Ile litrów oleju wlać do silnika?
      2. Ile oleju wlać do skrzyni biegów?
      3. Jaki olej do skrzyni biegów dać?
      Dzięki z góry.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.