2000pawelXYZ

Renault 110.14 pomocy !!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

aha dzięki bo nie wiedziałem co to jest i do czego służy. I jeszcze jedno pytanie czy ten traktor ma odcięcie zapłonu czy coś takiego ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Karol445    42

Tak ma odcięcie zapłonu jak przekroczysz nim 250 km/h to się blokuje zapłon i musisz wzywac serwis :-))))))))

(brak słów normalnie!!!!!!!)

Karol445    42

To odcięcie prądu z akumulatora to dla ciebie jest odcięcie zapłonu????? No ciekawe !!! Może kolega Elektrotechnik się wypowie!!

qqq    18

To jest miarka oleju

A ,może tak precyzyjniej byś koledze odpowiedział jakiego oleju?? Wypadało by dodać ,że skrzyni biegów wszech wiedzący Panie. Jakby wiedział to by nie pytał proste i normalne ,także Twoje herezje trochę nie na miejscu ... <_<

Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

izydor6280    670

dokładnie to w całym tyle, bo skrzynia i most są łączone  :)

"hebel" możesz sobie założyć, jeśli uważasz za konieczne, jest tylko zabezpieczenie przed odpaleniem na biegu

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

corrado    360

Wygląda to tak samo i tu i tu zależy chyba od rocznika.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Aprilars125    2

A ,może tak precyzyjniej byś koledze odpowiedział jakiego oleju?? Wypadało by dodać ,że skrzyni biegów wszech wiedzący Panie. Jakby wiedział to by nie pytał proste i normalne ,także Twoje herezje trochę nie na miejscu ... <_<

Tak ? To jeżeli pan jest taki mądry i precyzyjny to jedź do niego z serwisem obsługi miarki oleju i opowiedz mu referat jeżeli jesteś tak dokładny

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wojtek1312
      Witam rozważam zakup ciągnika Renault i prosił bym o parę opinii i wskazówek czy warto kupić i na co zwrócić uwagę. I czym się różni model 110.14 od 110.54 Gość mówił że będzie miał renowke 110 i nie wiem co tam dalej dokładnie ale ponoć 92 rok i skrzynia z 3 polbiegami i tu pytanie jak one mają z tymi polbiegami na jakiej zasadzie to działa? I jak jest z pod nośnikiem u nich czy lepiej szukać z ehrem?
    • Przez PiotrRapacki
      Witam,
      Kupiłem niedawno renault ares 610 i mam pytanie odnosnie półbiegów a mianowicie mam do wymiany filtry hydrauliki i gdy przekraczam ciągnikiem jakies 28 km/h jadąc 4 biegiem na zającu i 4 półbiegu sam zrzuca mi półbieg na 3 po zapaleniu sie kontrolki od filtrów. Czy to jest normalne? Po wymianie filtrów to zniknie czy mam sie zacząc martwić?
    • Przez Bobas233
      Wotam . Pytanie kieruje do posiadaczy tych ciagnikow a mianowicie. Wedlug mnie podnosnik nie podnosi maszyny na taka wysokosc jak trzeba . Pług dzwiga jakies do 10cm nad ziemie i dalej jjz nie pojdzie . Patrzalem na inne modele u innych użytkowników to dzwiga duzo wyżej . Co może być przyczyna ? Silowniki wspomagające sa za krótkie ? Prosze o.jakas pomoc w tej sprawie;)
    • Przez las4341
      Podczas jazdy z wyłączonym napędem zauważyłem szarpanie przednich kół , jeżeli załącze przedni napęd szarpanie ustaje . Co to może być ? Winne są luzy na sworzniach ?
    • Przez DEMONxXx
      Witam jak wygląda tryb awaryjny skrzyni Tractonic 24/8 w Renault 110-155.54?
      Pytam bo w mrozy giną mi połówki działa tylko rewers i nie wiem czy to tryb awaryjny czy może jakaś awaria.
      Dodam ze półówki i rewers są na tych samych przesówkach wiec raczej mechanicznie nie ma problemu raczej w elektryce lub elektronice

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.