Skocz do zawartości

Polecane posty

corrado    359

No to trzeba zabrać się za portale z ogłoszeniami i szukać.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jasiek11961
      Witam. Szukam siewnika zbożowego 3 metrowego UŻYWANEGO , najlepiej Amazon d7 specjal lub gaspard m300 Macie może kogoś kto sprzedaje coś godnego polecenia budżet maks. 8500zl woj.Lubelskie i okolice
    • Przez Karol2121
      Interesowałby mnie prasa Famarol z 511 w bardzo dobrym stanie najlepiej ta z zielonych
    • Przez Mich9
      Kupię wały 6-6,5 m Woj. dolnośląskie
    • Przez ziutekp
      witam nie znalazłem takiego tematu wiec pytam. mam problem z prasa class variant 365, mianowicie po zamknięciu klapy w kilka sekund puszczają zamki i klapa się uchyla, luzują się pasy nie można zwinąć większej belki niż 80-90 cm.dodam tylko że cały czas trzeba ciśnienie z ciągnika podać by klapa została na miejscu.czy ktoś miał podobny przypadek od czego zacząć weryfikację.proszę o podpowiedź.
      20180530_100727[1]
    • Przez JJaaJJoo
      Witam tak jak w tytule chciałbym zakupić kombajn zbożowy marki Volvo (830/1130)
      Ktoś ?! Coś ?!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.