tractor560

Pronar Z500K

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pronar
tractor560    3

Cześć ! Dostałem ofertę na prasę Pronar Z500K. Nigdy o niej nie słyszałem i chciałbym się dowiedzieć co to za sprzęt i czy jest godny uwagi ? Najlepiej byłoby gdyby odpowiedzieli użytkownicy :D Z góry dziękuję !

New Holland wszędzie

Najlepszy będzie !!!

darkoe    10

Też dostałem taką oferte jak się rozglądałem za prasą. Cene jaką mi zaproponowano to 53000 brutto.
Mówią że te prasy są na licencji krone. Czyli powinny być dobre. Minus to głośna praca.
Ja ostatecznie zdecydowałem się na ursusa Z-543/A. I myśle że będe zadowolony.
Mogę Ci jeszcze polecić Feraboli. Odradzam Sipme

Wiadomość z agroFakt.pl

darkoe    10

Tak. Prędkość pracy taka sobie. Za to zgniot jak na prasę tego typu ma bardzo dobry. Ogólnie w skali od 1-5 daje 4. Moim zdanien prasa godna uwagi...

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez mchojecky
      Witam. Składałem wniosek w sprawie dofinansowania małych gospodarstw. Zostało rozpatrzone pozytywnie i teraz szukam sprzętu do mojego Ursusa C-360. Chodzi o belownicę. Budżet wynosi do 60 tysięcy złotych. Jaką belownicę polecacie do tego ciągnika? Proszę o pomoc i określenie cech, które są ważne u belownic. 
      Pozdrawiam 
    • Przez Piotras
      Podajcie jakie są u was ceny siatki u mnie z tego co się orientowałem to 2000 m od 335- 360 zł
    • Przez powiatowy87
      Witam , chciałbym dowiedzieć sie opini na temat tych dwóch pras , jakie są ich plusy i minusy , mam oferty na nie w bardzo podobnej cenie
    • Przez Robson11
      Ostatnio zauważyłem, że powoli kończą mi się pasy dwa w najlepszym stanie przełożylem na boki w gorszym na środek ale nie jest to rozwiązanie  na dłuższą metę. Z czasem na pewno któryś z nich się zerwie i tutaj moje pytanie. Czy ktoś z forumowiczów praktykował wymianę pojedynczego pasa w całości bądz kompletu pasów ?

Z tego co się orientuję są różne rodzaje pasow ale nie mam pojecia jaki ewentualnie rodzaj byłby dobry do tej prasy ?

Jezeli ktoś ma takie doświadczenie prosiłbym tez o podanie przybliżonej kwoty takiego "interesu".

• Przez ziom5588
      Witam forumowiczów mam do was pytanie czy ktoś posiada instrukcję obsługi do prasy Carraro Rekord papierową lub w pdf , za pomoc bym był wdzięczny..
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.