Skocz do zawartości
jarecek92

Dwukółka optymalne wymiary paki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
dwukółka
jarecek92    2

Witam, jestem na etapie robienia dwukółki ciężarowej <opony balonowe wzmocniona oś> ogólnie do przewozu piasku, trawy do przewozu bydła. 2t max ładowność

Akurat mam materiał na zrobienie platformy 125x220cm <takie długie ceowniki> i tak się zastanawiam czy do przewozu np krowy, to nie za mało? Nie chce sztukować materiału by wydłużać bo wydaje mi się że optimum to 250cm na długość, 

A jak jest u Was?

mariuszd93    489

Zdecydowanie za mało  i długość i  szerokość 

Masz porządna oś  - to  zrób porządną dwukółkę  , a nie jakąś popierdółke .

Wiadomość z agroFakt.pl

jarecek92    2

mariuszd93

Hmm nie chce robić 1 osiówki <wywrotki> tylko niskopodłogową dwukółkę więc szerokosc 125 nie wydaje mi się mała...

Jak wejdą 2 europalety "czegoś" czy krowa tak by ogon nie wystawał poza burte to będzie wystarczająca, 

Wywrotka też w planie z rozrzutnika 3,5t ale to potem ta ma być mała i masywna..

Edytowano przez jarecek92

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość bartek18
      Przez Gość bartek18
      Robimy u nas remont generalny obory i zastanawiam się nad sposobem usuwania obornika. Czy montować nowy wyciąg za 45000 zł czy wypychać obornik mini-ładowarką za 80000 zł. Za wyciągiem przemawia cena zaś za ładowarką wszechstronność gdyż zastąpi wiele prac ręcznych. Słucham waszych opinii.
    • Przez Digifant
      Jaki rozdrabniacz do gałęzi na WOM warto kupić za kwotę do 4000 zł ?
    • Przez rolnik-k
      Chciałbym sie dowiedzic jaki jest dobry mieszlnik,na 1t do tego jeszcze srutownik soco-tłoczacy, i waga elektroniczna. Jak jest dobra firma?.I ile moze kosztowac taki zestawik?
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam jest ktoś na forum co posiada Baterie sloneczną (Solary) ..
      jak myslicie oplacalny biznes ?

• Przez toros
      witam czy podjedzie kabina od c360 do mf255 w linku podaje kabinę jaka by była. https://www.olx.pl/i2/oferta/kabina-ursus-c-360-355-3p-CID757-IDlMTQI.html#:a727983e96