Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Weronika20    3

Witam wszystkich może wie ktoś gdzie jest jakiś skup królików w województwie Wielkopolskim ? Ile dawają za kg żywego królika? Jak ktoś wie to proszę o jakieś namiary na firmę skupującą . Pozdrawiam

marcin103122    21

W skupach oferują bardzo mało, nie ma u Ciebie w pobliży jakiegoś targu gdzie można sprzedać króliki?

Jestem

Wiadomość z agroFakt.pl

Szymi40    845

Przyślij  je do mnie kurierem  -  podzielimy się   po połowie  ,  twoje skóry  moja  reszta.... ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lukim
      Czy burak cukrowy a w zasadzie liście, mogą spełniać role dodatku do paszy dla królików?
      Choduje króliki od nie dawna a z buraków co roku sieje tylko buraki cukrowe, a ich liście zostają na polu jako ściółka pod przyszłe uprawy... Chciałbym wykożystać tą zielonkę jako ''paszę" ale słyszałem że im szkodzi.
      Pozdrawiam, dzięki za pomoc.
    • Przez Jakubpodkarpacie
      Witam mam problem z królikami które strasznie wolno przybierają na wadze,dostają siano,świerzą trawe,owies,kukurydza obierki ziemniaków i całe ziemniaki i cały czas dostęp do wody.Co może im brakować?
    • Przez Patryk3802
      chciałem się dowiedzieć czy w waszych rejonach też są takie smiesznie niskie ceny unas płacą 4,5 to aż człowieka sz..... trafia na szczęscie sprzedaje teraz ludzią zabijam i mięso sprzedaje młode itp.
    • Przez CrBogus
      Witam wszystkich chciałbym poznać wasze opinie na temat hodowli królików bardzo proszę o odpowiedź
    • Przez Radek030201
      Jaka mieszankę dawać dla królików?
      Chodzi mi ile dawać owsu jęczmienia kukurydzy granulatu i co jeszcze mam dawać groch pieluche czy inne zboża??
      Podajcie w procentach lub w kilogramach.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj