lukasx21

kalibracja wagi elektronicznej

Polecane posty

lukasx21    134

Panowie potrzebna pomoc w skalibrowaniu wagi widocznej na zdjęciu. W internecie znalazłem informację, że aby wejść w tryb kalibracji trzeba włożyć zworkę na płycie głównej odpalić wagę i wtedy skalibrować. Tak zrobiłem, waga uruchamia się w trybie kalibracji ale nie wiem co dalej robić, bo instrukcje które znalazłem dotyczą innych modeli. Może ktoś miał do czynienia z tym modelem i pomoże?

post-3027-0-57720000-1457547891_thumb.jpg

Edytowano przez lukasx21

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

lukasx21    134

widziałem ten temat ale tą moją inaczej się kalibruje

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rafał11
      Witam. Składałem wniosek o premie na młodego rolnika i chcialbym się dowiedzieć czy są jakieś juz decyzje jeżeli nie to kiedy to się rozstrzygnie
    • Przez Daniells80
      Witam. Znajomy zakupił ładowarkę manitou 741 lsu 120 PowerShift. I problem jest w tym że jak jest zimna to wszystkie biegi są a jak się zagrzeje to nie ma biegu do przodu 3 i 4 a do tyłu 2,4,5. Czyli zostają biegi do przodu 1,2,5 do tyłu 1,3 i na tych biegach siłę ma można pracować ale dlaczego znikają tamte mial ktoś może taki przypadek
    • Przez fotografer
      Witajcie!
      Mam zamian jechać w podróż w rodziną w góry. Niestety, boimy się o swoją żywność - potrzebujemy kupić pojemniki na nią, aby produkty nie straciły swojej temperatury. Ktoś coś poleca? Czekam z niecierpliwością na podpowiedzi i bardzo dziękuję za pomoc!
    • Przez ZetorPower
      witam mam zamiar kupic sobie wilgotnościomierz do zboza do około 1500zł - 2000zł jeżeli beda to nawet tansze. ale nic niewiem na ich temat. jezeli macie takie sprzety i orientujecie sie który jest dobry to doradźcie mi ..dzieki pozdro na allegro znalazłem 2

http://www.allegro.pl/item227843719_dramin...oza_ziarna.html
      http://www.allegro.pl/item227843714_dramin...oza_ziarna.html

i niewiem czy one dobre czy niee. może macie jakies inne propozycje?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.