Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, posiadam pług Kverneland EG100 i mam pewien problem otóż chodzi o to że jak ustawię sobie szerokość orki np. na 40cm to przy obracaniu pług składa się obraca a następnie rozkłada na najszerszą szerokość, nie wiem czy tak musi być ale po każdym obróceniu muszę znowu ustawiać szerokość orki i wszystko dzieje się za pociągnięciem jednej wajchy a są 2 jedna od obracania a druga od ustawiania szerokości. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.

Opublikowano

Tak, ta kostka to tak zwana "pamięć pozycji" ona ma zapamiętywać położenie siłownika szerokości i jeżeli jest wadliwa to nie pamięta, ale ważną sprawą jest też sam siłownik bo sąsiadowi w vogelu go zmienili i śmiga teraz dobrze choć niekiedy się zawiesi ale to już kosmetyka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v