Polecane posty

Klaku    49

Poszukuję jakiegoś sklepu internetowego gdzie mógłbym zakupić nasiona na kilogramy. Nasiona różne: zbóż, motylkowe, warzyw, traw.

withanight    1106

Wysyłka się praktycznie nie opłaci przy większej ilości. Przy okazji przestrzegam przed gościem spod Kalisza, sprzedaje a towaru nie posiada.

Take me Away !...

Wiadomość z agroFakt.pl

Klaku    49

Właśnie chciałbym jakichś lepszych nasion, zaprawionych a potrzebuje w małych ilościach dlatego szukam ;)

Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Dla potomnych - firmy nasienne prowadzą sklepy internetowe.

ovi    66

jeżeli do 30kg to ceny przesyłki są jeszcze nieduże

Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Szukaj lepiej coś lokalnego w okolicy.To są ciężkie rzeczy i wysyłka wychodzi b.drogo.

Kupowałem dwa razy nasiona owsa i nie ma istotnej różnicy w cenie między lokalną firmą sprzedającą nasiona a firmą, od której te nasiona kupili. Dla mnie koszt zakupu bardzo podobny, a różnica to możliwość rozliczenia bezgotówkowego z właścicielem odmiany i wyładunek niewymagający mojego udziału - kurier wywozi palety z samochodu na klepisko.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.