bambusunho

Remont przyczepy w Podlaskim

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bambusunho    0

Witam, mam zamiar wyremontować przyczepę 6t, żeby zrobić to osobiście nie mam czasu. Możecie polecić jakąś firmę lub zaufanego człowieka, który dokonuje takich remontów w Podlaskim?

AdeXZet    47

w Trzciannym też jest zakład 601 455 752

znalazłem też w Roszki-Ziemaki 503 158 067

no ik kolega wyżej Roszki-Wodżki 504 182 190

Ja bym podzwonił i popytał, a z transportem to w dzisiejszych czasach żadna trudność

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez pulek227
      Witam,
      W przyczepie d 47 podczas wywrotu do tylu delikatnie ja znosi na lewo.Co moze byc przyczyna?
      Kupilem ja niedawno i widac ze cos bylo poprawiane w tylnych uszach wywrotu. Rama wyglada na prosta rowno lezy skrzynia ladunkowa na ramie.
      Czy wspawanie kul do wowrotu pomoze? zeby spkojnie mozna bylo kiprowac pelna przyczepe zboze do tylu?
    • Przez xzy
      Witam , czy ktos wie jaki jest numer kozyska stozkowe piasty przyczepy d 50 . Chodzi o to mniejsze i wieksze bo niestety nie jestem wstanie odczytac na starych . Za odpowiedz z gory dziekuje 
    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady

• Przez szalcia
      witam mam kupiona naczepę firankę i przerabiam pod lawetę na bele i od sworznia do przodu mam 2m i teraz jaka długość wózka dobrać?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.