urozmaicony

Claas Arion 410

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
urozmaicony    1

Witam.

Posiada ktoś taki ciągnik? Będę wdzięczny za wszystkie informacje na temat tego ciągnika (wytrzymałość, awaryjność, cena itp.)  :)

urozmaicony    1

Jak najwięcej. Awaryjność, cena, wytrzymałość komponentów. I przede wszystkim: czy warto w niego inwestować? Po jakby nie było to dość droga inwestycja jak na ciągnik o tej mocy.

W Claasach nadal są silniki JD?

Wiadomość z agroFakt.pl

jacek1296    175

Ja mam poprzednią wersję z JD. Plusy moc,uciąg, duża kabina. Minusy brak amortyzacji kabiny i ośki. Awaryjność- za mało godzin, by coś stwierdzić.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez pawelns88
      Witam proszę o pomoc ktory traktor z wyżej wymienionych wybrac? Wszystkie z amortyzacja osi i kabiny przednim tuzem i wom ceny case 328 claas 350 mf 362 i valtra 355 będę bardzo wdzieczny 
      Case puma skrzynia 19x6 50KPH opony przod 540 tyl 650 38 Firestone wom 540 540eco i 1000 ,Claas skrzynia 24/24 50 KPH540 540eco 1000eco 1000 opony 540 650 38 Trelleborg, Mf skrzynia dyna 6 24/24 50KPH 540 540eco 1000 1000eco opony 540 600 38 losowe, Valtra skrzynia 30/30 40KPH 540 1000 1000eco opony 540 650 Trelleborg silnik 7.4l 

• Przez ReverS07
      Witam! Chciałbym się dowiedzieć dokładnie o ciągniku John Deere 1120. Co i jak ze sprawnością silnika, wady i zalety i oczywiście dostępność części
    • Przez rybson2000
      Od 3 lat mając ten kombajn zauważyłem nasilające się zgrzytanie podczas zmiany biegów. Nie zależnie czy zmiana zachodzi z 1 na 2 czy 1 na R reakcja jest taka sama. Zostało pociągnięte sprzęgło ale efektów brak. Tarczy sprzęgłowej to nie jest raczej wina bo nic się nie ślizga. Miał ktoś taka sytuacje?
    • Przez xforrest
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć jaki olej do hydrauliki polecacie do ładowarki Claas scorpion 6030cp albo jaki olej powinno się lać do niej?
      Zauważyłem że jest mało oleju a nie wiem jaki był lany poprzednio
    • Przez Dzik997
      Siemanko ,mam do was takie małe pytanko. Posiadam Claasa Celtisa 456 i muszę mu zmienić opony na nowe. Rozmiar starych opon to [13.6R28 , 16.9R38]  i jakie najszersze opony moge kupić żeby założyć na te same felgi? Podajcie mi rozmiary i opinie czy ktoś z was coś takiego robił?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.