Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mateusz1634    4

Witam posiadam agregat uprawowo siewny amazone rpd 401 poszukuje instrukcje obsługi. Lub informacji jak się go ustawia pod siew owsa żyta przenicy i jak wyłączyć ścieżki technologiczne

Darpol    16

Na stronie amazone znajdziesz instrukcje tabele tylko że po niemiecku.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Siłacz
      chce kupic siewnik do kukurydzy tylko nie wiem jaki byłby lepszy amazone czy monsem
    • Przez tomi1349
      Czy warto taki siewnik kupić?
      Podajcie na co trzeba zwrócić uwagę przy kupnie tego siewnika?
      Jakie wady i zalety?
      I czy łatwo jest z częściami i czy łatwy jest do ustawienia dawki na hektar??

Zdjęcie

.

• Przez Ursus11
      Mamy problem z siewnikiem do kukurydzy Omega. Problem polega na tym że siewnik sieje nie równomiernie to znaczy że nieraz sieje dobrze a za kawałek wcale nie sieje. Chodzi mi o poszczególne sekcje, ciśnienie jest utrzymywane na jednakowym poziomie. Jeśli ktoś by mi mógł pomóc w ustaleniu przyczyn i wyeliminowaniu ich to był bym wdzięczny.
      Z góry dziękuję.
    • Przez Arekm
      Witam, potrzebuje pomocy, mianowicie widocznego zdjęcia tabeli wysiewu przedstawionej na moim zdjęciu. Ważne informacje się starły, bo maszyna ma już swoje lata. Model jest stary jak świat, możliwe że z lat 70. Załączam też zdjęcie modelu tego siewnika. Za pomoc będę ogromne wdzięczny! 🙂

• Przez rolnik0987654321
      Witam mam pytanie przymierzam się do zakupu siewnika do kukurydzy, wchodzą trzy siewniki w grę . 
      1. KUHN Maxima 2 
      2, Monosem NG plus 4
      3. Gaspardon MTE 6 rzędów 
      Moje pytanie jest do khuna chodzi m i o wagę siewnika bo przedstawiciel powiedział  ze 4-ka warzy około 1,5 tony co jest mi ciężko uwierzyć . i drugie pytanie chodzi o te koła napędowe tylne do nawozu podobno pękają mocowania tych kół i czy New holland T6.120 da rade z tym siewnikiem .  Jeżeli ktoś posiada dany siewnik proszę o odpowiedz 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.