Polecane posty

Radek_10145    0

Witam, posiadam Zetor 10145 mam problem a mianowicie z sekcji pompy paliwowej wycieka paliwo. Czy mogę wstawić uszczelki na własną rękę bez zmiany dawek?

Wiadomość z agroFakt.pl

DarekD    62

zanim weźmiesz się za wyjmowanie sekcji to dokładnie oznacz jej położenie względem korpusu pompy bo tylko w ten sposób zmienia się dawkę paliwa pomiędzy poszczególnymi sekcjami.

Wyjęcie jest dość proste ale włożenie sekcji to już nie koniecznie . Po pierwsze to nie można tego robić na siłę bo będzie się przecinała na listwie a po drugie to musi odpowiednio się zazębić tzn . określone położenie sekcji i wysunięcie listwy. Jak nie jesteś na siłach tego sam zrobić to radziłbym wyciągnąć pompę i zlecić zakładowi naprawczemu tą operację

nowy

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez rolpio18
      Witam mam problem ze wspomaganiem w 4512 wymieniłem orbitrol oraz siłownik i nadal kreci się ciężko co moze być tego przyczyną?
    • Przez UrsuserM
      Witam chciałbym z przodu na tylnych błotnikach zamontować takie blachy aby nie było szczeliny pomiedzy
      błotnikiem a drzwiami i mam pytanie czy to się wykonuje samemu czy tez jest to dostępne w sklepie
      jeśli mozna to kupić proszę o link/nazwę tego.

.
    • Przez MrHeniek
      Witam
      Mam takie zapytanie, zna ktoś dobry preparat , metodę uszczelnienia bloku silnika.
      Nieszczelności płynu chłodzącego.
    • Przez Heniekii
      Witam

Jakie macie sposoby zeby z tego polaczenie nie leciala nawet kapka oleju?Mowa o pompie w ursusie 1204

Ja stosowalem podkladke miedzina 27 ale puszczala tak samo podkladka metalowo gumowa tez 27.
      Zastosowalem tez podkladke aluminiowa 26 i leciutko podpilowalem ja pilniczkiem zeby ciasno siedziala i bylo dobrze ale przez chwile bo jest po prostu za mieka a teraz zalozylem podkladke miedzina 26 i tez ja podpilowalem zeby ciasno siedziala oraz wkrecilem krociec do pompy na jakis specjalny klej ktory ma uszczelnic polaczenie na gwincie ale przekonam sie o tym dopiero jak na rozsiewacz zaladuje 2t nawozu

rozmawialem z wieloma osobami i to jest bolaczka zeby tak usczelnic pompe z króćcem aby nie bylo przecieku

sorki za blad w temacie mialo byc króćcem
    • Przez gr_rat
      Witam czy uszczelniał ktoś tylny wom ? Czy po odkręceniu tych 4 śrub na imbus dostanę się do jakiegoś uszczelniacza ? Czy muszę spuścić olej z skrzyni ? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.