MrHeniek

Uszczelnienie Bloku Silnika

Polecane posty

MrHeniek    6

Witam

Mam takie zapytanie, zna ktoś dobry preparat , metodę uszczelnienia bloku silnika.

Nieszczelności płynu chłodzącego.

Wiadomość z agroFakt.pl

MrHeniek    6

Napisz jaśniej gdzie ten wyciek .

Blok był zamrożony przez poprzedniego właściciela

Został on zaspawany ale pozostały mikro pęknięcia

Pytanie tyczy sposobu uszczelnienia go od środka :)

Nie wiem np jakiś dobry płyn który się wlewa do wody i po czasie się uszczelni :)

Są takie proszki, wyglądają jak srebro w proszku. U mnie się sprawdziło w pękniętym bloku.

sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

balcerek1    92

Są proszki i jest płyn.Rozgrzewasz silnik i wsypujesz lub wlewasz do chłodnicy i musi silnik minimum 15 minut chodzić najlepiej na wysokich obrotach.

Tomasz78    1028

Proszki na pewno pomagają jak koledzy wyżej radzą ,ale to nie rozwiązanie ponieważ stal żeliwo się kurczy i rozszerza w zależności od temperatury i morze być konieczność zasklepienia łatą ale to rozwiązanie sprawdza się tylko na zewnątrz bloku.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez perrybonjour
      Cześć wszystkim,

czy jest ktoś w stanie powiedzieć jakie powinno być ciśnienie wtryskiwaczy w ciągniku CASE JX80?
    • Przez TurboRolnik
      Potrzebuję zdjęcia tabliczki znamionowej silnika cummins w ciągniku Case 5150 PRO z 97r. Znajduje się ona na obudowie rozrządu z lewej strony ciągnika. U mnie jej nie ma a potrzebuje numeru silnika. Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez Blusik
      Witam 
      Mam pytania jaka podkładka ma znajdować się pod korkiem zlewu oleju w silniku 1hc102 chodzi mi o średnice.
      Jak również o gwint jaki jest w pompie pz63a ponieważ musze odkręcić wąż.

Pozdrawiam 
    • Przez Manio221
      Mam pytanie znalazłem silnik do MF 2620 od kombajnu class senator typ silnika Perkins A6. 354,4 czy będzie pasował? Proszę o pomoc. Niby takie same typy silników  😉
    • Przez Darek43
      Witam mam problem z ciśnieniem oleju po remoncie zapala się kontrolka od oleju A przed nie paliła się czy to może być wina pompy  olejowej.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj