Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
T-25
MrSlomek    6

Witam , kupiłem nową , orginalną kabinę do T-25 http://olx.pl/oferta/kabina-t25-wladimirec-rusek-ruski-CID757-ID8udsn.html#834f994694

chciałbym się doradzić w jaki sposób zamontować w nim półkę z radiem i głośnikami , interesuje mnie aby to było z przodu pod dachem tak jak w zetorze ale dach jest uchylny więc pytam się was , jeśli ktoś ma zrobioną w T-25 lub innym ciągniku z podobną kabiną proszę o zdjęcie tutaj lub opis lub zdjęcie na fb : https://www.facebook.com/damian.siemienski z góry dzięki :)

richardo29    11

mam w ruskim radio w takiej kabinie,tyle że nie z przodu a po prawej stronie jest półka z radiem i głosnikami mocowane do dachu,jak chcesz zdjecia to za ok dwa tyg będę w PL to mogę ci podesłać

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adi972
      dlaczego w ruskim jak wrzucam wsteczny i na 1 to coś huczy
    • Przez andrzejz78
      Witam

Zastanawiam się nad małym remontem władka Do wymiany z ważniejszych rzeczy by były głowice, cylindry i tłoki z pierścieniami Uszczelki itp wedle potrzeby

Zastanawiam się teraz nad zakupem części Czy brać niby oryginały czy może kupić wszystko od Ledy ? Mój ciągnik jest z roku 1980
      Ma ktoś jakąś wiedzę odnośnie pasowania części z Ledy do władka z lat 80-tych ?
    • Przez TBhog
      Witam

Robiłem już ze sprzęgłem bo nie trzymało ale taki problem mam pierwszy raz. Mianowicie sprzęgło nie wysprzęgla a co za tym idzie bieg wrzucić baardzo ciężko. Jak zapalę z wrzuconym biegiem to traktor stoi no ale wyrzucę bieg i nie da się wrzucić. Zbliżyłem już maksymalnie do łożyska oporowego te 3 popychacze co odciskają docisk ale nie pomogło. Odkręciłem kwadratową pokrywę za pompą hydrauliczną i ewidentnie widać, że jak nacisnę sprzęgło to oś idąca do skrzyni nadal się kręci. Co mogło paść ? Po mojemu to chyba docisk coś nie tak bo jakby tarcza padła to by w ogóle nie brało.

Pozdrawiam
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez nieznany240
      zrobiłem remont silnika niedawno, jest taka przyczyna że jeden cilinder grzeje się szybciej od drugiego