Zaloguj się, aby obserwować  
marcinl43

Siewnik mazur

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez qazqaz
      Proszę o opinie o siewniku Accord jego wady i zalety
    • Przez Novo181818
      Witam, jestem zainteresowany kupnem takiego siewnika, jest blisko mnie do sprzedania taki.
      Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Co sprawdzić? Chce żeby współpracował z MTZ wiec musiałbym dorobić gniazdo zasilające sterownik.
      Siewnik jest 4,5 metrowy. Chciałbym siać tylko 3m pod ścieżki 15m. Wiec rodzi się pytanie czy bez problemu mogę ściągnąć te sekcje wysiewające rozkładane i jak zrobić żeby rozłączyć te sekcje (chodzi o węże).
      Czekam na cene bo ten rolnik nie może się zdecydować ile jest to warte. Siewnik w bdb stanie, talerzowy
    • Przez barteklegia
      Witam!

Jutro jadę oglądać siewnik z agregatem kverneland accord. Na co zwrócić szczególną uwagę? pierwszy raz będę kupować siewnik pneumatyczny. Co jest w nim najważniejsze i na co szczególnie uważać?

Pozdrawiam
    • Przez andrew_goszczyk
      Witam. Mam proste pytanie ile waży hassia dk 250,smażone d7 i d8 też250 bo nie wiem cz mój zet da rade z zestawem i jak wygląda przezbrojenie rolek do rzepaku. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez nunu85
      uzywa ktos siewnika ze standardowymi redlicami stopkowymi i ma przy nim zamontowane kółka kopiujaco-dogniatające?
      jak idzie robota w takim zestawie?
      Mam obawy, czy ni ebedzie sie zapychało, bo i to kółko swoje waży i redlice trzeba nieco dociągnąc na spręzynie, wiec moze być ciężko, zeby owa redlica przeskoczyła górą nad jakimis resztkami pozniwnymi/słomą i w konsekwencji masyna moze sie łatwo zapychać.
      taka jest moja hipoteza, mam racje?
      Potwierdzi ktos/ zaprzeczy.
      Prosze o ypowiedzi uzytkowników takich zestawów, bo hipotezy snuć to ja tez sobie moge, ale nic z tego nie wyniknie.

skad pomysł dołozenia kółek?
      otóz w tym roku u nas jest niemiłosierna susza, nie padało chyba od lipca i wschody rzepaku (nie tylko ja, ale i wiekszosc rolników) mamy kiepsciutkie, a na glinianych górkach to prawie nic nie widac.
      Jedyne pola, gdzie jako tako to wyglada to takie, gdzie było uwałowane po siewie lub było siane własnie z tymi kółkami, wiec jest namacalny dowód, ze sie sprawdzają.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.