Skocz do zawartości

Polecane posty

abes22    0

witam

mam do sprzedania około 40 sztuk belek siana 150-ek , odbiór w powiecie sokołowskim woj.mazowieckie

kontakt wyłącznie tel 513 620 090 lub 511 120 728

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez micgal39533
      Witam

Mam do sprzedania stare siano z 2012 roku. Około 70 balotów. Nadaje się na  pellet lub brykiet. Cena do uzg. 
    • Przez konteno
      Witam. Mam pomysł a w zasadzie pytania i wątpliwości związane z wykorzystaniem siana,sianokiszonki i słomy które z różnych względów nie mogą być przeznaczony na ściólkę i paszę dla bydła, u nas niewyjedzone resztki z korytarza paszowego wywala się na "płytę gnojową" jak i obornik , ale w okolicy jest sporo dużych gospodarstw w których  bele sianokiszonki z uszkodzoną folią (stojące nawet po kilka lat pod chmurką zapleśniałe gnijace w środku) czy zamoknięte słomiane nie są spożytkowywane, czesto trafiają na dzikie wysypiska śmieci,
      co robicie z nich u siebie i macie jakiś pomysł by rozdrobnić je i zastosować jako nawóz organiczny do przyorania , i w jaki sposób tego rozdrobnienia dokonać?
    • Przez tktomek74
      xxxyyyy

• Przez Digifant
      Wiem, że łąki zgłoszone do dopłat muszą być wykoszone w terminie do 31 lipca, a siano musi zostać zebrane, żeby w przypadku kontroli nie było problemów. Zastanawia mnie natomiast czy zebrane siano można pozostawić na łące złożone w stogach ?
    • Przez palmm
      Witam,

Jestem posiadaczem 1,5 ha pola ornego na którym od jakiegoś czasu nic się nie dzieje i zaczyna zarastać. Ze względu na fakt, że jestem totalnie zielony jeśli chodzi o rolnictwo, chciałbym się dowiedzieć od was kilku rzeczy.

Czy jest jakakolwiek możliwość, aby coś z tym polem zrobić pożytecznego, nie poświęcając znacznej ilości czasu? Jestem studentem, który chciałby zarobić parę dodatkowych groszy. Obiło mi się o uszy, że jak przeora się pole raz do roku to można dostać dofinansowanie z UE (Jednolita Płatność Obszarowa???). Idąc dalej czy opłaciłoby się kosić łąkę celem zebrania siana i jego sprzedaży? Czy można wynająć do tego celu kogoś kto by to zrobił (Usługi Rolnicze???)? i czy nadal się będzie to opłacać? Albo czy jest jakaś roślina przy której jedyne co trzeba zrobić to posiać oraz zebrać i sprzedać?

Proszę wybaczyć za moje prawdopodobnie głupie pytania, jednocześnie byłbym wdzięczny gdyby ktoś pomógł mi zrozumieć moją sytuację. Czy to tylko marzenia czy, rzeczywiście coś mogę zrobić.

Pozdrawiam