Polecane posty

Piotrka8097    0

Witam.

Mój problem polega na błędnym działaniu wskaźnika obrotów silnika.

Otóż wskazówka wariuje, na chwilę wychyli, za chwilę spadnie na zero i tak cały czas (przez większość czasu pokazuje 0).

Może ktoś przerabiał taki temat i pomoże gdzie szukać przyczyny.

Pozdrawiam:) 

Ecopiotr    105

Prawdopodobnie wytarły się trybiki na przekładni linki lub sama linka. Zdemontuj, to zobaczysz. Nowa ok. 300 zł.

Piotrka8097    0

Zdemontowałem zegary.

Ale nie dochodzi do nich żadna linka.

Są dwie wiązki przewodów.

W takim razie co odpowiada za wskazania obrotomierza??

Wiadomość z agroFakt.pl

Piotrka8097    0

Pasek jest uciągnięty, na mierniku pokazuje 14,1V ładowania.

Wyświetlacz nie pokazuje żadnych błędów.

Może jest jakiś czujnik który odpowiada za wskazania obrotomierza??

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez zetor88
      Witam jak w temacie mam problem z obrotomierzem w c85 proszę o pomoc jak on działa tzn. Skąd zczytuje obroty jest jakiś czujnik jeśli tak to gdzie? Czy czyta z alternatora? Pozdrawiam 
    • Przez zetor88
      Witam jak w temacie mam problem z obrotomierzem w c85 proszę o pomoc jak on działa tzn. Skąd zczytuje obroty jest jakiś czujnik jeśli tak to gdzie? Czy czyta z alternatora? Pozdrawiam 
    • Przez michal7536
      Wczoraj podczas jazdy przestał działać mi obrotomierz, prędkość poniżej pokazywało, a zamiast obrotów były wyświetlone motogodziny i wciskając tą manetkę od wycieraczek mogłem zmienić jedynie na motogodziny które można resetować. Pojeździłem tak kilkanaście minut i nagle pojawiły się obroty i wszystko było ok. Dzisiaj w południe odpaliłem go, podniosłem agregat i znowu to samo, ale dodatkowo przestał działać podnośnik, na wyświetlaczu nic się nie pokazuje oraz zapaliła się kontrolka od akumulatora, ktoś ma jakiś pomysł, czego to wina jest ?
    • Przez dereniek
      witam coss sie stalo z obrotomierzem w mf 3060 wcześniej obrotomierz wchodził na 2500 obr/min a teraz dochodzi do 2300 obrotów i dalej nie idzie a po silniku słychać że ma wieksze obroty co moze być?
    • Przez NevarT25
      Mam problem z odpaleniem władka, dziś po założeniu nowego napędu obrotomierza i tej listwy obrotomierza, którą przykręca się do pompy wtryskowej(podczas przykręcania okazało sie że jedna śruba została kiedyś urwana i była przykręcona druga obok, wykręciłem urwaną i na to miejsce dałem nową i założyłem tą blaszkę od napędu) złożyłem całość linkę przykręciłem do obrotomierza, siadam do ciągnika naciskam guzik i kręci tylko nie może załapać, tak jakby nie miał danego gazu, ale dym normalnie leci z tłumika i nie jest zapowietrzony.
      Ktoś wie co to może być?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.