Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tn155    0

Witam użytkowników,

mam pytanie do osób, które same posiadają, lub znają właścicieli ciągnika NH TD5010. Chodzi mi o połączenie tego modelu wraz z ładowaczem czołowym. Ktoś próbował? A jeśli tak to z jakim efektem?

Z tego co doczytałem na forach to są w tej serii problemy z żywotnością suchego sprzęgła i chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda u Was lub u Waszych znajomych posiadających ten ciągnik wraz z turem?

A nawet jeśli ktoś posiada powyższy model, a nie ma zainstalowanego tura to prosiłbym, żeby się wypowiedział jak to jest z użytkowaniem ciągnika- czy są sprawy na które narzekacie, polecacie ten model czy raczej odradzacie?

Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję i pozdrawiam.

przemo932    4

mam NH td5050 i nie używam w nim turze i po przepracowaniu około 800 mth rewers zaczynał już działać z oporami ( tym bardziej na zimnym oleju), z tego co wiem to ludzie robią jakieś kalamitki i wtedy problemu nie ma i jest super. Mam nadzieję że chociaż trochę Cie oświeciłem.

tn155    0

Dziękuję za cenną informację. Mam nadzieję, że więcej użytkowników włączy się do rozmowy

Wiadomość z agroFakt.pl

gotchisc    56

mam td5 105 chodzi w turze i nie tylko -1500 mth w dwa sezony i nic się nie dzieje, zero awarii oraz mam nh td 5040 bez tura 3 tyś mth w 6 lat i wymieniłem tylko linkę od sprzęgła bo stara się przetarła i puściła, narazie odpukać ale bez żadnych awarii

tn155    0

Dzięki za kolejną cenną informację. A znajdzie się może jakiś użytkownik TD5010, który mi powie coś o tym modelu?

Niuch2016    11

Posiadam NH te 5010 z turem i według mnie jest do niego za lekki. Nie raz już by leżał na boku z balastem o masie 800kg.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Michal984
      Witam szukam pługa unia tur 4+1 na sprężynach lub resorach. Bardzo pilne!
    • Przez BaRtEk7710
      Witam stoję przed wyborem tura do ciągnika mtz 82 i chciałbym się dowiedzieć jaka polska firma na obecną chwilę przoduje w produkcji ładowaczy czołowych, która robi je najsolidniej.Ładowacz jest potrzebny głównie do bigbagów z nawozem i nasionami
    • Przez Rosomak22
      Mam problem bo chciałbym kupuc ładowacz czołowy do masseya 6260 sześcio cylindrowy silnik i nie mogę znaleźć na ten model ale juz sa na 6270 i teraz pytanie czy bedzie pasował? Czy adaptacja bedzie taka sama do 6260 i 6270? Czy rozstaw srob będzie sie zgadzał?
    • Przez Bartekoblak1234
      Panowie mam problem ze sprzęgłem w swoim jelonku pochodził w rembaku walcowym ze 2 godziny.  Z chwilą wciśnięcie pedału sprzęgła nie dałem rady wrzucić biegu,jeden wielki zgrzyt. Pomyślałem że to może coś z chdrauliką to wymieniłem górną pompke.po odpowietrzeniu i ruszeniu, pierwsze wrażenie myślę spoko "działa" ale po chwili a piać brak sprzęgła!  Doradźcie mi czy to może być wysprzęglik( stan płynu jest taki sam jak przy odpowietrzaniu).czy może coś z tarczami...

• Przez Marcin06
      Witam, mam na sprzedaż:
      -Ładowacz UNHZ 500. Stan dobry w komplecie widły + łyżka. Cena 2800 zł do negocjacji.
      -Dmuchawa do zboża z kompletem rur. Bez silnika. Cena 600 zł do negocjacji.
      -Rozdrabniacz Bąk.  Bez silnika. Cena 120zl do negocjacji.

Woj. Wielkopolskie.  Powiat Grodziski

Więcej informacji na priv.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.