Skocz do zawartości
kuba1221

poduszka kabiny Fendt

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
kuba1221    12

wie ktoś może jak wyjąć przewód z poduszki kabiny bo złamał się ucieka powietrze i pasowało by go skrócić nie wiem jednak jak się do tego zabrać

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lagi91
      Siemka, 
      Poleciała mi skrzynia w ciągniku. Ml160 
      Wypielo segera, rozsunął się wałek na planetarce i ukrecilo frezy. 
      Szukam takiego wałka, ktoś coś ?? 
      Pozdrawiam 

• Przez stanrol
      Panowie w jakiej pozycji powinny być zamontowane poduszki kabiny, w takiej pozycji
      Czy takiej
    • Przez kris14
      Jest problem z w.w. ciągnikiem, ciągnik z problemami zbiera się na obroty, nie może uzyskać założonej prędkości roboczej, filtry paliwa wymieniane 2tyg. temu, wyświetlił się taki symbol na zegarku jak na zdjęciu poniżej, o jakim zespole regulacji ciśnienia mówi instrukcja? Chodzi o CR czy o ciśnienie doładowania? 
    • Przez BARABUS
      Witam, chyba przechwaliłem i teraz mam karę :unsure:

mam problem, dziś Fendt stanął, tzn silnik wszystko chodzi tylko że nie chce jechać stało się to tak, skończyłęm siać rzepak, podniosłem siewnik i jadę do domu, wrzuciłem drugi bieg, włączyłem jazdę z pedału jazdy, zjechałem z pola na asfalt i ciągnik zaczął się rozpędzać aż tu nagle coś chrupło i ciągnik zaczął się toczyć aż stanął, między czasie podczas toczenia było słychać jakieś chrupnięcia .... nie wiem co się stało, nie ma rzadnych kodów błędów ani komunikatów, wszystko normalnie idzie włączyć, skrzynia jakby chodziła ale ciągnik stoi... znajomy mi powiedział że mieli taki przypadek że zwolnica pękła, ale ja juz nie wiem... i tak pewnie czeka mnie serwis no ale może ktoś coś wie,

jak można sprawdzić czy skrzynia jest OK, czy sprzęgło jest ok ?? zna ktoś może kody serwisowe do przeprowadzenia diagnostyki wewnętrznej ??

z góry bardzo dziękuję. pozdrawiam
    • Przez ranczo1318
      Koledzy mam problem z podnośnikiem w Fendt 824 Favorit 2000r. Ogólnie nie wyświetlają się żadne błędy jednak gdy ciągnik pracuję podnośnik ciągle pulsacyjnie podnosi góra-dół tak po dwa centymetry obojętnie jakie jest obciążenie. Gdy podniosę jakąś ciężką maszynę i go zgaszę nic nie opada. Dzieje się tak tylko przy włączonym silniku. Sprawdzałem już siłowniki i są ok, taż sprawdzałem czujniki w sworzniach od cięgieł dolnych które podobno za to odpowiadają i nic. Czy może ktoś mi doradzi lub miał już taki problem....?