Polecane posty

Tuszek    3

witam może ktoś wypowiedzieć się na temat prasy Sipma PS Farma plus 1221 ? jestem właśnie w czasie zakupu tej maszyny i poczytam różne opinie na jej temat.

Wiadomość z agroFakt.pl

Patryk1222    65

Jeśli to ta co warfama/ursus to
Zamroz sobie zaraz zgrzewke wody na pole i zaopatrz się w śruby i klucze na sprzęgła...
A najlepiej oddaj to i kup prase a nie shita za 60 tyś kupisz luks maszynę która można pracować długi czas...

pablo-17    2

Kolego bierz centralne smarowanie i wiązanie na siatkę ;) . Za te pieniądze bierz i się nie zastanawiaj :D

Tuszek    3

Zamówiona jest walcowo-łańcuchowa z siatką, centralne smarowanie, full wypas, 2 lata gwarancji. Dlatego na nią poszedłem

kris31    1

Czy ktoś wie coś o nowej prasie PS 1235 PIONIER. To prasa pełnowalcowa. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Darek914
      Witam wszystkich kupiłem prasę sipme z279 opiszcie coś o tej prasie, nie miałem jeszcze nigdy prasy belującej tym takie zapytanie.pierwsze uruchomienie,przewody,wyrzucanie beli,.W swoim ursusie mam dwa wyjścia hydrauliczne a w prasie 3trzy bo podbierak hydrauliczny jak to zrobić czy trzeba wychodzić za każdym razem z kabiny jak bele wyrzucić.prosze o rady z góry dziękuje  
    • Przez szymek212
      Mam zamiar kupić prase zwijającą i zastanawiam sie nad wyborem Sipma lub Warfama powierzchnia mojego gospodarstwa około 35ha najwiecej mam do prasowania slomy co o tym sądzicie która bedzie lepsza??
    • Przez proxa
      sipma ps 1221 farma plus strasznie mi się zapycha przejdzie przez podbierak i na początku idzie dalej ale puzniej nie wchodzi dalej tylko sie zapycha i bal w środku się nie kręci.co może być nie tak?
    • Przez STP
      Witam. Potrzebuje porad odnosnie wyboru prasy. Na forum jest wiele watkow o prasach lecz posty w tych watkach sa bardzo rozlegle. Wiec tak, potrzebuje nową, polską prasę, ktora mialaby zwijac od 1000 do 1500 balotow rocznie, glownie slomy. Narazie wydaje mi sie, ze najlepszym wyborem bedzie unia famarol DF 1.8VD albo sipma 1223 faster, ale ojciec wkolko mnie przekonuje do zmiennokomorowej sipmy primy,  Moze ktos z uzytkownikow cos doradzi odnosnie tych innych pras.
      Potrzebuje prasy z rotorem, nozami, najlepiej z zamkami mechanicznymi tylnej klapy, najlepiej stalokomorowej z dobrym zgniotem, no i zeby nie byla z plasteliny i sie nie rozleciala po 3 sezonach.
    • Przez rolnikgospodarny95
      Witam was mam pytanie czy hipol jest dobrym olejem do siłowników podbieracza oraz klapy  w sipmie czy musi byc lepszy? do centralnego smarowania
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.