Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
AgroKolo    2

Witam. Ostatnio interesuje mnie kupno tunelu 24m2 i chciałbym zdobyć pare informacji dotyczączych tej uprawy i jak to robić, np. jak się uprawia ogórki,pomidor itp. Czy jest przy tym tak dużo roboty i czy to sie wogóle opłaca.

Wiadomość z agroFakt.pl

marti1980    31

No przynamniej 32 dlugo o 8 szeroko.Ja mam taki ale tylko rozsade w nim robię.Ale żeby cos z tego bylo to najlepiej co najmniej 2sztuki.

AgroKolo    2

Mnie wydaje się że to szkoda roboty chyba że hobbystycznie.Kuchnie mam większą.

Kolego puknij sie w czoło/. Nie chce mi sie wierzyc ze masz kuchnie np 4x6m lub 8x3

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez grzesiek0530
      Witam jakie macie doświadczenie w tej uprawie, oprysk kiedy od ,czego itp. Ile siejecie na ha?
    • Przez jankes679
      Witam. Mam pytanie do osób które uprawiają kalafiory, mam zamiar posadzić kalafiory. Czy kalafiory utrzymają sie bez deszczowni(podlewania)? może jakaś konkretna odmiana jeśli tak to prosiłbym o jakąś podpowiedź? 
    • Przez borsuk1891
      Witam Wszystkich .
      Otóż problem polega że liście rozsady kapusty zawijają się. Od spodu liści widać uszkodzenia jakby żerował jakiś szkodnik , aczkolwiek nie zauważyłem żadnej larwy. Liście zwijają się od spodniej części blaszki liściowej. Wszystko widać na zdjęciach . Co może być przyczyną .Proszę o pomoc. 

• Przez Konfetti223
      Witam wszystkich 
      Mam problem z kapustą, tzn. kapusta jest dość mała jak na ten czas i co gorsze ma uschnięte dolne liście a te trochę wyżej zaczynają robić się zółte oraz na krańcach pojawiają sie czarne "kropeczki" nie wiem dokladnie jak to nazwać.
      W zeszłym roku również mieliśmy problem z kilkoma tunelami, tej samej odmiany ale na innym stanowisku.
      Każdy wtedy twierdził że kapusta nie była zahartowana przed zdjęciem folii oraz to że miała zbyt mokro (2-3 dni po zdjęciu folii nadszedł ulewny deszcz). Wtedy nawet opryski na grzyba nie pomagały.
      W tym roku jest podobnie jednak ta "faza" zrobiła się o wiele szybciej bo jeszcze pod tunelami.
      Już po prostu ręce opadają... Może ktoś miał podobnie i wie co może pomóc? Bardzo proszę o pomoc 

• Przez Robert695
      Witam wszystkich forumowiczów.
      zacząłem przygodę z malinami a konkretnie z glen ample 10arów.
      ze względu iż nie wiem jakie opryski i do czego i kiedy stosować proszę o pomoc.
      Gdyz nie wiem od czego opryskac a widzę że inni pryskają.
      Chciałbym aby w tym temacie były tylko informacje o szkodnikach i sposobie ich zwalczania oraz o terminie wykonania oprysku,nazwa oprysku i dawkowanie (ile środka na ile l wody) .Proszę o napisanie od jakiego szkodnika pryskacie, nazwę środka, oraz termin,oraz temperature pryskania, dawkowanie,porę dnia i inne ważne informacje jakie przyjdą Wam do głowy.
      Serdecznie proszę o nie zaśmiecanie tego tematu gdyż myślę ze wiele ludzi z niego skorzysta.
      A wiadomo jak czytamy jakieś fora to chcemy żeby było w miarę krótko o na temat.
      Pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.