Skocz do zawartości
KubaAndWitold

Ceny usług 2015???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny

Witam ile w roku 2015 kosztowały poniższe usługi:

-prasowanie trawy,seradeli prasą 120x120

-owijanie trawy,seradeli folią

-sieczkarnia do kukurydzy (za ha lub godziny)

-wożenie kukurydzy (ha lub godziny)

-ubijanie kiszonki z qq

Z góry dzięki za odpowiedzi  :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez dudas83

A za sam rozrzutnik bez ładowacza ile bierzesz?

• Przez rolnik098098
      Witam interesuje mnie ile kosztują (chodzi mi o robociznę) usługi w  naprawie ciągników zachodnich skrzynia silnik elektronika itp, ceny częsci mozna znaleść a tego jakoś nie bardzo. Moze ktoś miał z tym styczność to opisze jak to u "niego " wyglądało. Był bym wdzięczny za odpowiedzi:) a moze rozwinie się ciekawy temat
    • Przez Roberto89
      Cześć, 
      zastanawiam się ile zapłacę za wagę zbiornikową 1000l. Znalazłem jedno miejsce, gdzie sprzedają takie wagi tu , ale nie ma cennika. Wiecie ile mniej więcej zapłacę? 
      Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez Magda_86
      Napiszcie ile u Was w regionie płacicie za poszczególne usługi weterynaryjne, m.in. za poród u krowy, usługę inseminacyjną, płukanki, odklejanie łożyska i itp. Możecie każdy rodzaj usługi wpisać i ich cenę.
    • Przez Sebastian_cz
      Witam wszystkich, jeśli temat w złym miejscu to przepraszam ale rzadko jestem tu na forum.
      Chciałbym się dowiedzieć jakie mogę oczekiwać wynagrodzenie za pracę na stanowisku "kierownik produkcji zwierzęcej". Zajmuję się głownie bydłem mlecznym i w tym mam największe doświadczenie. Aktualnie mam pracę jednak dostałem nową propozycję i chciałem się dowiedzieć jaką płacę mogę wymagać przy ewentualnej rozmowie z pracodawcą. Z góry dziękuję za odpowiedź.