KubaAndWitold

Ceny usług 2015???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny

Witam ile w roku 2015 kosztowały poniższe usługi:

-prasowanie trawy,seradeli prasą 120x120

-owijanie trawy,seradeli folią

-sieczkarnia do kukurydzy (za ha lub godziny)

-wożenie kukurydzy (ha lub godziny)

-ubijanie kiszonki z qq

Z góry dzięki za odpowiedzi  :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Kontynuacja: 

• Przez dakota
      Witam, interesuje mnie podsiew traw, jakie to są koszty z ha itd, poza tym szukam kogoś z centrum polski kto by to zrobił.
    • Przez Tomasz531
      Witam koledzy. Mam takie pytanko. Ile wziąć za przedłużanie zebow do redliniarki. 84 szt o 10 cm, dospawanie płaskownika ze stali nierdzewnej i sciecie na koncu by byl na ksztalt zeba? doradzcie
    • Przez Delbeta
      Witam
      Ile wziąść za transportu obornika 40 km w obie strony zestawem belarus 952.4 + przyczepa 10 ton ?  W gre wchodzą dwa kursy.
    • Przez elektrotech
      Chciałem poruszyć chyba ciekawy temat:

ILE PŁACIMY KOMUŚ ZA robociznę- mechanikowi-fachowcowi....ale ostatnio słyszę że jest mało mechaników dobrych a więcej tz KOWALI

Remont silnika -ile????? planowanie głowicy,zawory,szlif bloku
      Skrzynia????
      zwolnice
      układ kierowniczy
      elektryka
      hydraulika
      zawieszenie przednie - prasowanie tulei rozwiercanie pasowanie....

ps
      Nie kazdy się na tym zna i wtedy musi płacić.... dobrze jak się zapłaci i robota super zrobiona a nie ..sp..na

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.