Snajper20

Konsole Ps, Xbox, Gry

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Snajper20    5

Siemka, przeglądam forum i nie widze zadnego tematu o Konsolach i  Gierekach  ;). Może są tu jacyś miłośnicy takiej formy spedzania wolnego czasu? Jeśli tak to piszcie w co gracie, na czym gracie ;)  może ktoś chce sprzedać jakieś gierki lub sie wymienić? :)

Edytowano przez Snajper20

Miastek    25

Xbox 360 gram w wolnym czasie w FARCRY4 świetna gierka choć dopiero co zaczełem od tygodnia polecam.

jonkszi    66

PS4 zakupiłem 3 tygodnie i morduje po 6-8 h  na zmianę w GTA 5, Battlefielda 4 i jako że Polacy nie gęsi i trzeba wspierać polską myśl Wiedźmina 3: Dziki gon.

Snajper20    5

PS4 fajna  konsolka ;)  Jednak wole  PS3 Chyba tylko temu ze gierki tansze i sporo uzywek ;)   Kusi mnie zebrac cala kolekcje call of duty ;) Sam od siebie moge polecic Call of duty w   dwoch wydaniach black OPS III i advanced warfare ;) F1 2014 ;)

Edytowano przez Snajper20

traveller    0
Dnia 3.01.2016 o 20:40, Snajper20 napisał:

Siemka, przeglądam forum i nie widze zadnego tematu o Konsolach i  Gierekach  ;). Może są tu jacyś miłośnicy takiej formy spedzania wolnego czasu? Jeśli tak to piszcie w co gracie, na czym gracie ;)  może ktoś chce sprzedać jakieś gierki lub sie wymienić? :)

Polecam farcry5 jest mega.No i oczywiscie wiedzmin.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kaczor4011
      Jak w temacie. Jak grać w sieci w symulator farmy na xboxie??
    • Przez dawidursus323
      Wie ktoś czemu na necie do fs 15 nie ma prasy małej kostki np. sipmy? Czy w 15 nie byłoby małych kostek?
    • Przez hus2431
      Witam, Jesteśmy grupką znajomych lubiąca grać i bawić się na Live. Zwracamy się o pomoc ponieważ, staramy się o partnerstwo z platformą Hitbox tylko potrzebujemy widzów na naszym kanale. Wystarczy abyście weszli w link poniżej i włączyli Live. Nie musicie nawet tego oglądać wystarczy mieć włączony nasz Live no chyba, że komuś się spodoba to wtedy zapraszamy do polubienia naszego kanału

Link do stream'a 
      http://www.hitbox.tv/breamteam

Informacje

Nasz kanał jest świeżo założony. W zależności od dnia tygodnia. Live może odbywać się ranną-popołudniową-wieczorną porą.
      Rozpoczynamy zabawę w świecie Stream-ów jak i kooperacji w grach.
      Zamierzamy szybko wtopić się w innych streamer-ów dla miłej zabawy z widzami i rywalizacji z wami
      Małymi kroczkami będziemy starać się rozszerzać naszą biblioteczkę z grami, by nie zanudzić was jednym tytułem

Świeżaki rozrabiaki

Ekipa Leszczów

Leszczu (Marcin)
      MrChudyxD (Mikołaj)
      Dzikiokoń (Hubert)

Obecnie gramy w:

-Counter-Strike Global Offensive
      -World Of Tanks
      -Battlefield 3

Możecie śledzić nas na bieżąco na naszym fanpage 
      https://www.facebook.com/pages/Bream-Team/1460595310919045?ref=notif&notif_t=fbpage_fan_invite
      tu znajdziecie wszystkie informacje na temat kiedy zaczynamy i co będziemy stram'ować

Widzowie!!!

Informujemy, że bez problemu możecie dołączać do rozgrywki w naszym gronie na skype lub ts.  
    • Przez dawidursus323
      Hey. Zakupiłem w 4netplayers serwer dedykowany do fs 15. Przysłali mi ip czy id mojego serwera i co teraz mam z tym zrobić? 
      Ps. Nie wiem czy doszła do nich zapłata za ten serwer [do Niemiec] bo środki za tą zapłate na moim internetowym koncie mam zablokowane. Możliwe żeby przelew do Niemiec szedł ponad 18godzin?
    • Przez konteno
      chciałbym sie dowiedzieć gdzie w PL można zakupić części zamienne do rozsiewaczy wahadłowych ,
      potrzebuję schematy , zdjęcia i ilustracje (w dość dużej rozdzielczości) przedstawiające budowę przekładni takiego rozsiewacza 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.