Skocz do zawartości
lukas980912

jaki siewnik do kukurydzy wybrać?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

lukas980912    0

Witam mam zamiar zakupic siewnik do kukurydzy ale za bardzo nie wiem jaki mam trzy nad ktorymi sie wacham oto linki 1.http://olx.pl/oferta/siewnik-do-kukurydzy-monosem-4-rzedy-CID757-IDdfhuN.html#17e08f7305

2.http://olx.pl/oferta/siewnik-do-kukurydzy-becker-CID757-ID9fIp1.html#17e08f7305

3.http://olx.pl/oferta/siewnik-do-kukurydzy-gaspardo-4-rzedowy-CID757-ID9AQXW.html#17e08f7305

Zastanawiam sie nad tymi siewnikami lubsiewnikiem mechanicznym

Z góry dzięki 

Wiadomość z agroFakt.pl

rozal22    15

@lukas980912

Najlepszy z zaprezentowanych będzie monosem...tylko ten jest malowany i wart może 4tysiaki... poszukaj z naklejkami. Ja mam takiego dość długo pewnie z 10-11lat i chodzi.

becker buczy głośno i zasiać 20ha to trochę nieprzyjemnie pracować.. Gaspardo nie miałem

Edytowano przez rozal22

polecam siewnik kleine mechaniczny tylko nie pamiętam modelu kolega miał wcześniej pneumatyczny to do bani i jeździł po usługach to musieliśmy ręcznie dosiewać nie tylko ja ale i inni, kupił mechaniczny i jest dobrze brał 120/ha.pozdrawiam

Eliot    16

gaspardo mam już z 2 lata z podsiewaczem, na razie nic się nie dzieje, wysiew dokładny tylko ze komputer jest w obcym języku.....przedstawiciel  mówił ze to jedne z lepszych siewników w godnej cennie 55tyś .

witam :) mam pytanie otoz mysle nad zakupem siewnika beckera z podsiewaczem i on jest na cisnienie a inne na podcisnieniu. Czy wysiew jest inny , dokladniejszy ?

No to zapewne :) Myslalem o beckerze bo mam do wydania 9tys i wlasnie za ta kwote  kupie napewno dobry siewnik do kukurydzy.

Eliot    16

Ja mam siewnik do sprzedania jakieś niemieckiej firmy 4 rzedowy ,sieje naprawde spoko.cena to 5 tyś.

Eliot    16

Nie nie nie to stary siewnik a mam już nowy,zwykły prosty mechaniczny  bez dodatków a firma to nie wiem bo tabliczka jest troche schetana,ale bankowo niemiecki bardzo solidnie wykonany.

Edytowano przez Eliot

Eliot    16

Jak nowy do Gaspardo nie drogi i naprawdę na poziomie:},podobno lepszy od UNI.

Eliot    16

właśnie to zależy od ilości wysiewu jak sie sieje co roku max 4-5 ha to nie ma sensu porywać sie na nowy.

ja sieje 7 ha bo mam więcej szt bydła mlecznego i się właśnie zastanawiam nad jakimś siewnikiem bo koszt takiej usługi już od 2 lat mi się nie widzą jeśli muszę dac 700 -800 zł i jeszcze zdarza się luka jakby sekcja przepuszcza.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Witam!
      pomożcie wybrac jakis siewnik 3m taki zeby 3p sobie z nim spokojnie radzil.
      Zastanawiam sie nad używanym Amazone D7 albo D8 czym one sie różnią?
      co innego jest godne uwagi?
      na co zwrócic uwage?

zamierzam przeznaczyc na siewnik jakies 10tys zl, moze byc ciut wiecej ale tylko w bardzo uzasadnionym przypadku

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez johniy861
      witam,
      przymierzam się do zakupu siewnika  kuhna i szukam jakiś opinii na jego temat
      jest to model stosunkowo nowy ale podobno już gdzieś w Polsce takie pracują
      macie jakieś zdanie na temat takiego cuda?
    • Przez Patitek285
      Witam, dzisiaj w kukurydzy zauważyłem kilka(naście) zwiniętych liści, po rozwinięciu okazało się że siedzi tam jakaś mała zielona gąsienica. Co to może być za robak? Niestety nie posiadam zdjęcia.
    • Przez reflex52
      Sprzedam siewnik zbożowy agromasz sr-250 stopkowy praktycznie nowy zasiał może 3 ha z 2016 r na gwarancji jeszcze.
      cena 14200 umowa. Więcej info na pw.