Skocz do zawartości

Polecane posty

marian2011    111

Witam pękł pasek JD 5090 M nigdy tam nie zaglądałem jak chodził jak montowany dzisiaj kurier dostarczył ,jutro chciałem się zabrać założyć może ktoś podpowie jak się zakłada czy trzeba  coś odkręcić itd ,jest dość długi to prosto nie chodzi

kris14    259

Może ten rysunek pomoże LX027674_______UN24AUG01.gif

Zależne od specyfikacji są różne paski, ale połapiesz się po rysunku.

marian2011    111

Dzięki za info i rysunek już wiem jak jest prowadzony ,jeszcze jak bym miał informację czy muszę coś odsunąć odkręcić czy prosta robota

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    259

Napinacz jest na sprężynie chyba, kluczem oczkowym lub nasadowym łapiesz za rolkę i odginasz, a pasek trzeba przecisnąć przez wentylator chyba że nie ma miejsca to pewnie trzeba coś tam rozebrać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafftti
      Witam mojej emce brakuje mocy. Ogólnie 70km to za mało do tak ciężkiego ciągnika z tak mocną hydraulikom, ale jakoś to jeździło i w trójce obrotowej rozstawionej po 40 cm na 1C śmigałem na 1500 obrotów. A teraz 3-4 B  pałowanie na 1900 obrotów i potrafi zejść z obrotów. Normalnie brakuje mu z 10-15 km i pali jak smok, ale co dziwne nie dymi. Z objawów to mam wrażenie że ciężej odpala. Turbina wygląda jak nowa ale jakoś specjalnie ciśnienia nie ładuje (normalnie przewód od turbiny spokojnie się sciska)  a niema tam żadnej regulacji żeby ją podkręcić. Myślałem żeby wyjąć pompę dać do sprawdzenia i niech ją spec podkręci minimalnie. Co o tym myślicie co mu może dolegać?
    • Przez Majkelo
      Witam!!!
      Panowie nosze się z ewentualnym zakupem JOHN DEERE 6105RC Prosze o opinie na temat tego modelu, WADY , ZALETY, wyceny dealerów oraz wszelkiego rodzaju inne cenne informacje.
      Jesli są rez tutaj użytkownicy 6105MC to rowniez prosze o wziecie udziału w dyskucji.
      ...a moze lepiej kupic 6095RC/MC i pozniej jak będzie mało to podciągnac go na   ????
      Pozdrawiam.
    • Przez Kamil9717
      Witam, myślę nad kupnem John Deere 6155r i zastanawiam się jaka skrzynie biegów wybrać, jakie wyposażenie, wymiary opon i wgl, ciągnik będzie pracował głównie z prasa w transporcie oraz innych pracach polowych typu orka siew, doradzi ktoś o czym warto pamiętać przy zakupie takiej bryczki? 
    • Przez Rkiel76
      witam mam problem zmoim jaśkiem po jednodniowym postoju gdy go odpalam chodzi jakby nie na wszystkich garach.problem mija gdy dodam gazu przez 2-3 minuty.Druga boląca sprawa to gdy jest włączony bieg na skrzyni i luz na rewersie delikatnie rusza do przodu co to może być za przyczyna? 
    • Przez tomek2201
      Witam. Jakie oleje silnikowe lejecie do swoich dość młodych modeli JD? Ja do mojego 5075E do tej pory lałem dedykowany fabryczny olej silnikowy John Deere Plus-50 II 15W40. Teraz zastanawiam się czy nie można byłoby zalać jakimś tańszym olejem o tych samych parametrach np. Turdus 15W40 lub jakiś FUCHS? Jakimi olejami wy zalewacie swoje ciągniki John Deere i jakie jest Wasze zdanie na temat oleju Turdus, bo słyszałem że jest to tańszy ale jeden z lepszych olejów. Przykładowo mam też Renault Ares 610 z silnikiem JD i mechanik doradził mi żeby zalać go właśnie Turdusem, tylko że to już jest dość stary silnik i dlatego waham sie czy lać ten olej do JD5075E.