sienoRulos

Siano na sprzedaż

Polecane posty

sienoRulos    0

Sprzedam siano w belach z tegorocznych pokosów (waga beli 200-250kg). 

Zapraszam :)

Jeśli wybrałem nieodpowiedni dział, uprzejmie proszę moderację o przeniesienie w inne miejsce, lub udzielenie wskazówek, gdzie go powinienem umieścić :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dokładnie, lokalizacja i cena pw :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez konteno
      Witam. Mam pomysł a w zasadzie pytania i wątpliwości związane z wykorzystaniem siana,sianokiszonki i słomy które z różnych względów nie mogą być przeznaczony na ściólkę i paszę dla bydła, u nas niewyjedzone resztki z korytarza paszowego wywala się na "płytę gnojową" jak i obornik , ale w okolicy jest sporo dużych gospodarstw w których  bele sianokiszonki z uszkodzoną folią (stojące nawet po kilka lat pod chmurką zapleśniałe gnijace w środku) czy zamoknięte słomiane nie są spożytkowywane, czesto trafiają na dzikie wysypiska śmieci,
      co robicie z nich u siebie i macie jakiś pomysł by rozdrobnić je i zastosować jako nawóz organiczny do przyorania , i w jaki sposób tego rozdrobnienia dokonać?
    • Przez tktomek74
      xxxyyyy

• Przez Digifant
      Wiem, że łąki zgłoszone do dopłat muszą być wykoszone w terminie do 31 lipca, a siano musi zostać zebrane, żeby w przypadku kontroli nie było problemów. Zastanawia mnie natomiast czy zebrane siano można pozostawić na łące złożone w stogach ?
    • Przez sienoRulos
      Drodzy forumowicze,

Mam na sprzedaż sianokiszonkę i siano z lipcowych zbiorów.

Siano - bele 120, ok 200 kg

sianokiszonka - bele 135, od 700 kg w górę.

Organizuję dowóz na wskazane miejsce. 
      Sprzedaję głównie w ilościach całopojazdowych
      siano - 38-44 sztuki (w zależności od auta)
      sianokiszonka - 32-34 sztuki

Zapraszam do kontaktu.
    • Przez abes22
      witam
      mam do sprzedania około 40 sztuk belek siana 150-ek , odbiór w powiecie sokołowskim woj.mazowieckie
      kontakt wyłącznie tel 513 620 090 lub 511 120 728

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.