Skocz do zawartości
Piters182

Protest o chlewnie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Chlewnie

Wiadomość z agroFakt.pl

Robertkujawy    66

A dlaczego wali bo nik nie mówi ile tucznika jest na m2 Ja mam jeszcze problem z odbiorem pomieszczenia do wirowania miodu bo jak sanepid był to akurat wiatr w moją strone był Świnie mają się rozwijać a inni wąchać Najpierw zastanuw się jak komentujesz bo nie tylko świnią ludzie żyją .

XTRO    169

tucz kontraktowy i u nas zaczyna zachodzić za skórę...

Stawią jeden za drugim chlewnie i w d*pie mają sąsiadów. W dodatku my na OSNie

Robertkujawy    66

Ja jestem w dobrym punkcie że mam drugie gospodarstwo i tam przeniosłem wyremontowałem budynek Jak ludzie piszą że smród to przyjerzdzają i mówią że jak zdefiniować smród a mi pozwolenia nie wydali bo śmierdziało

Piters182    18

Akurat w tych w filmach to najwięcej gadają mieszczuchy mieszający na wsi. Najlepszy tekst to że się wytrują rybki w rzece będącej 2 km od chlewni. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maniek00000
      Witam,

Chciałbym przerobić starą chlewnię, która stoi pusta na suszarnię. Nie za bardzo wiem jak się za to zabrać. Suszarnia posłuży do suszenia ziół, kasztanów, kwiatu bzu, lipy itp, plus to co wyprodukuję w swoim gospodarstwie (melisa, tymianek i inne, w zależności od popytu i cen na rynku). Źródłem ciepła będzie drewno. Widziałem jedną suszarnię podłogową, był tam spory piec i nadmuch pchający powietrze pod płyty podłogowe z perforacją i tyle. Zastanawiam się, czy są jakieś nowocześniejsze rozwiązania i jaki będzie koszt takiej budowy. Być może ktoś ma namiary do firm zajmujących się budową tego typu obiektów w woj. zachodniopomorskim?

Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez thor1984
      Przymierzam się na wiosnę do remontu stodoły który polegał by na wymianie pokrycia i więźby dachowej bez żadnych zmian konstrukcyjnych ale chciałbym to zrobić legalnie i zastanawiam się czy na taki zakres prac wystarczy zgłoszenie czy potrzebne będzie pozwolenie na budowę? Druga kwestia jest taka, że stodoła ma około 40 lat i była stawiana bez jakichkolwiek papierów i pozwoleń więc nie wiem czy da się to w ogóle zrobić legalnie. Może ktoś miał podobną sytuację? Przecież nie pójdę do urzędu i nie powiem jak wygląda sytuacja, że chcę remontować jakby nie patrzeć samowolę budowlaną.
    • Przez RycerzNocy
      co myślicie o hali namiotowej jako garaż na maszyny lub słomę
    • Przez Pawel89pl
      Witam . Od jakiegoś czasu zastanawiam się na stworzeniem budynku w którym można przechowywać zarówno płody rolne jak i maszyny rolnicze .  Interesuje mnie hala o wymiarach mniej więcej 12 na 20 metrów . Teraz tak na rynku jest dość  duża rozbieżność cen . Hala  blaszana w ogłoszeniach wychodzi około 50tys zł a hala z  konstrukcji stalowej to już koszt około 70-80tys  . Czy ktoś coś doradzi ?  Z góry dzięki za pomoc
    • Przez chillout89
      Witam, czy ktoś posiada wagę samochodowa na swój własny użytek. Czy warto jest zainwestować w np. wagę osiową i czy jest wystarczająco dokładna?