damianluzak2

Jakie halogeny do MTZ 82

Polecane posty

Witam. Chciałbym zało zyć halogeny do mojego MTZ-a. Pracuje z Turem a moje stare halogeny ledwo co juz świecą i czas je zmienić. Moje pytanie brzmi czy zakładać zwykłe czy ledowe? W nowszych ciągnikach halogeny sa na dachu i na środku kabiny czy to ma jakiś wpływ na widoczność?

Z góry dzieki za pomoc.

Milosz27    177

Lepiej parę groszy dorzuć do LEDów mniej prądu potrzebują i ładnie świecą i do tura rozpraszające weź. Jak do tura daj na górę bo niżej to tur zasłaniać bedzie.

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

I wytsarczą tylko na górze? Kiedys widziałem jak facet założył na turze halogeny ale nie wiem jak to sie sprawdzało. chce mieć dobrą widoczność obojetnie ile i gdzie mam zamontować lampy

Wiadomość z agroFakt.pl

Milosz27    177

Wystarczą, jak założysz niżej to sobie tylko będziesz zasłaniał turem. Jak chcesz na wypas ruskiego zrobić to kup 2 rozpraszające i 2 skupiające bo te rozpraszające swiecą bardzo ładnie ale nie daleko tzn na tura starczą i wokół.

Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Llena
      Potrzebuję do prasy Pronar z 500 śrubę i pręt, które są w klapie tylnej.
      Śruba jest mocowana w ten srebrny lej,który jest na przedostatnim zdjęciu.
      Czy ktoś może coś na ten temat pomóc?

• Przez Blue1991
      Witam, wczoraj zablokowała mi się skrzynia na czwórce. Drążek zmiany biegów ani drgnie. Ciągnik unieruchomiony bo nie mogąc wyrzucić luzu nie da się go również odpalić. Czy jest jakiś sposób na odblokowanie skrzyni bez konieczności zdejmowania podłogi i zaglądania do niej?
    • Przez lukiANDmarcin
      Podobno jest jakaś możliwość podkręcenia jakiegoś zaworu aby podnośnik był mocniejszy proszę o pomoc jak to zrobić gdzie to się znajduje i o co w tym tak właściwie chodzi?
    • Przez Llena
      Czy ktoś wymieniał w prasie pronar z500 taką zębatkę jak na zdjęciu? Sklep może dostarczyć w ciągu 4 tygodni. Bezpośrednio z pronara dopiero czekam na odpowiedź

• Przez Wino800
      Witam

Mam pronara 1025a II ok.2 lata i nie ma mocy. W orce ledwo ciągnie 3skiby po 35 spada z obrotów (do 1500) padał gazu jest wciskany do podłogi a obroty wrecz przeciwnie spadają. Trzy dni temu przyjechał pompa z Narwi Pronar i podobno była ustawiana, ale efekt jest ten sam. Co z tym zrobić?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.