Kris5

Unia Tur 40 opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Unia
Kris5    1

Witam 

Stojąc przed wyborem nowego pługa zagonowego chciałbym poznać wasze opinie na temat pługa Unii a dokładnie modelu Tur 40 z odkładnicami long???

Emil90    1

polecam dobre pługi ja sam mam unie vario 4 skibowa bardzo dobrze dział przy zetorze proximie 90  ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Corax201
      Witam! Kupiłem pług GB, który ma koło podporowe, na którym nie można transportować pługa w pozycji poziomej. Na stronie GB Polska wyczytałem, że do transportu trzeba zastosować dodatek transportowy. Czy ktoś wie co to takiego i jak wygląda? Z góry dziękuję za wszelkie informacje!
    • Przez domel27
      Witam wszystkich na forum... jestem na etapie poszukiwan pługa dzis ogladalem kverneland 4-skiby obort zabez. resor  szeorkosc robocza skiba 40... Co wy o takim pługu sadzicie jakies opinie a moze inne propozycje jaki wybrac?
       https://www.olx.pl/oferta/kverneland-4-obrotowy-nie-khun-lemken-overum-CID757-IDxdkVB.html
      pozdrawiam 
    • Przez Farmer79wlkp
      Jakie macie doświadczenia z pługami overum cv398h, Chodzi mi właśnie o ten konkretny model. Miał by być ciągany zetorem proxima       8441 ziemie lekkie lecz zakamienione 
      co sądzicie o tym konkretnym https://www.olx.pl/oferta/plug-3-skibowy-obrotowy-overum-na-hydraulice-ladny-huard-kuhn-CID757-IDzp08B.html
    • Przez deerefarmer
      Jakie jest zapotrzebowanie mocy do Pługów Lemken Opal 110, ile ważą te pługi?
    • Przez Adrian_K_90
      Taka sprawa, ramię/korbowod od pługu obrotowego ciągle pęka. Jutro ma przyjechać nowe(znaczy też używane), ale zastanawia mnie czy te awarię spowodowane były tylko zużyciem starego, czy coś innego tu zawiniło i czy wymiana załatwi sprawę, czy nowe tez się rozpieprzy? Miał ktoś taki przypadek? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.