Zaloguj się, aby obserwować  
KrzysztofLewandowski

renault 133.14

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez maniek20
      witam panowie nie znalazłem cen usług na ten rok to czas chyba założyć nowy 
      i moje pytanie ile brać za ha za usługę koszenia traw kukurydzy  mulczerem  2.5 m na nożyku i traktor  110 km 
      Kontynuacja tematu: 

• Przez pynia93
      Co zrobić z foliami (odpady po kiszonkach, balotach, worki po paszy, siatki po słomie) w Kujawsko-Pomorskim? Mam kilkanaście ton tego surowca i nie mam pojęcia w jaki sposób się go pozbyć. Wszystkie folie trzymamy pod chmurką związku z czym są brudne i wymieszane. Jest jakieś miejsce w rejonie województwa kujawsko-pomorskiego, które zbiera folię odpadową rolniczą, również brudną?

• Przez elektrotech
      Chciałem poruszyć chyba ciekawy temat:

ILE PŁACIMY KOMUŚ ZA robociznę- mechanikowi-fachowcowi....ale ostatnio słyszę że jest mało mechaników dobrych a więcej tz KOWALI

Remont silnika -ile????? planowanie głowicy,zawory,szlif bloku
      Skrzynia????
      zwolnice
      układ kierowniczy
      elektryka
      hydraulika
      zawieszenie przednie - prasowanie tulei rozwiercanie pasowanie....

ps
      Nie kazdy się na tym zna i wtedy musi płacić.... dobrze jak się zapłaci i robota super zrobiona a nie ..sp..na
    • Przez szostek1515
      Koledzy powiedzcie mi ile można wziąść za transport 5 ton zboża w jedną stronę bym miał jakieś 25-30 kilometrów?
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez jan258852
      Witam wszystkich.
      Ciachałbym uzyskać szczegółowe informacje odnośnie założenia firmy. Jakie są koszty? Jakie podatki? Składki ZUS?
      Chciałbym założyć jednoosobową firmę/własną działalność, w zależności co będzie lepsze. Chciałbym świadczyć usługi minikoparką i wywrotką. Usługi mam zamiar wykonywać indywidualnie. Chcę uzyskać szczegółowych odpowiedzi o wydatkach które będą na mnie ciążyć z obowiązku bycia szefem (podatki, składki, rozliczenia faktur). Jestem młodym człowiekiem i mogę starać sie o uzyskanie dofinansowania z Unii Europejskiej, lecz czy w takim przypadku będę mógł zakupić używany sprzęt?
      Z góry dziękuję za wszelkie informacje?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.