Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kamilursusc385

ile spali renault ares 550

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

ptaszyna    125

Spali więcej i zrobi dużo więcej, powinno się porównać spalanie na wykonanie konkretnej pracy i tu ares  wyjdzie korzystniej, a jeszcze lepiej gdy nie będziesz używał klimy bo ta "kosztuje" 0,5-0,8 l ON/godz.

ten ares jest z 2000 roku albo case cs z 2003 który lepszy 

Spali więcej i zrobi dużo więcej, powinno się porównać spalanie na wykonanie konkretnej pracy i tu ares  wyjdzie korzystniej, a jeszcze lepiej gdy nie będziesz używał klimy bo ta "kosztuje" 0,5-0,8 l ON/godz.

a jak z paleniem w zimę powiedzmy ze stoi w temperaturze -20 stopni 

Wiadomość z agroFakt.pl

Styzus    42

mam u912 i Aresa 630, w porównaniu z wykonana praca na przykładzie rozrzutnik 4,5t cynkometu 912spali o wiele wiecej i jak mam niekiedy górki to ma ciezko

ptaszyna    125

ten ares jest z 2000 roku albo case cs z 2003 który lepszy 

a jak z paleniem w zimę powiedzmy ze stoi w temperaturze -20 stopni 

W Aresie silnik JD ma podgrzewanie (świeca płomieniowa) albo grzałka powietrza, mój z 2001r ma grzałkę i po podgrzaniu pali bez problemu. Kłopot może sprawiać akumulator bo jest jeden 12V 120Ah i w duży mróz jak jest lekko stary to są kłopoty.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez luki4516
      https://www.olx.pl/i2/oferta/renault-ares-640-rz-CID757-IDqxFAp.html?ref[0][path][0]=392209421&ref[0][ajax]=1&ref[0][action]=myaccount&ref[0][method]=details
    • Przez panasek
      witam wszystkich miłosników reni 110 54 mam przyjemnosc posiadac ten model od niespełna 2 lat,ogólnie jestem zadowolony z niego no ale pojawła sie pierwsza usterka,przedni napęd a dokładnie wałek ataku,dokładnie obrobił sie frez,cena nowego jest kosmiczna ale chce zapytac czy da sie to zregenerowac?czy to potrzyma jakis czas? moze jest jakis powód ze sie obrobił, moze miał ktos juz taki problem? prosze o rady.mam jeszcze pare pytan odnosnie tego modelu.byłbym wdzieczny za odp.
    • Przez ROTODISEL
      Witam wszystkich,potrzebuje pomocy odnośnie silnika MWM D227-4 Potrzebuje  informacji z jakim momentem dokręcać śruby głowic i korbowodów.Śilnik na etapie demontażu głowic czyszczenia i docierania zaworów pastą (gniazda w głowicach i zawory wydechowe w idealnym stanie problem z wydechowymi wżery ale pasta daje) Po zrobieniu porządku z głowicami zabiorę się za zdjęcie misy olejowej i odkręcanie korbowodów w celu wymiany pierścieni(okropne przedmuchy na odmie i po odkręceniu korka wlewu oleju)
    • Przez krzysiek16m
      W tym temacie, prosiłbym o zamieszczanie instrukcje obsługi, katalogów części do ciągników marki Renault.
    • Przez janosik32
      Panowie Zmieniał ktoś w/w synchronizator? Który to jego numer; bo na tym wałku kilka ich jest? Zmienia się jeden (ten mosiężny) czy razem z tym drugim, takim bezzębnym, w parze?

Jak mniemam jest to numer 7.
      7700038182 ?