Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam chciałbym zapytać się jak wyciągnać siłownik od wspomagania kierownicy z układu kierownicy  w LTZ 55 A .

Jeśli nie ten dział to proszę administratora bądz też moderatora o przeniesienie do innego działu.

stuart    37

A co dokładnie musisz w nim zrobić? Bo jak wymienić uszczelniacze to myślę że się uda przy ciągniku :) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam was ponownie otóż mam taką sprawę do was byliśmy w sklepie pytać sie o rozdzielacz do pompy hydraulicznej w c-330 ten kolo siedzenie nie na błotniku. Okazało sie że sa 2 typy owej części czyli po regeneracji i nowy cena po regeneracji 300 zł a nowego 489 zł. I mam do was pytanie czy jest sens brania używanego ale po regeneracji czy nowego nie wiem jak jest z tymi po regeneracji ale słyszałem że długo nie pociągnie. Miał z was ktoś taki problem ?
    • Przez mataxenon
      Witam. w związku z tym że nie mogłem nic znaleźć na forum, muszę założyć nowy temat. wiec tak przy moim ursusie nie ma w ogóle siłownika wspomagającego podnośnik, i chce go podłączyć ale nie moge się domyślić gdzie podłączyć zasilanie, proszę więc o pomoc, mogą być zdjęcia. czekam na odp.
    • Przez piterson50233
      Witam forumowiczów:)
      Jestem nowym użytkownikiem i prosiłbym o pomoc.
      Otóż posiada ktoś lub umie poprawnie narysować schemat hydrauliczny pługa obrotowego z akumulatorem hydraulicznym i zabezpieczeniami hydraulicznymi non stop??
      Dokładnie chodzi o pług Kuhn Master 100.
      Jeśli ktoś będzie w stanie pomóc to będę wdzięczny
      POZDRAWIAM:)
    • Przez kot003
      Witam, tamat zakładam na prośbe taty. Chodzi o pług Rabewerk 3+1 (modelu i rocznika nie znam, tatuś też nie ma pojęcia) a konkretniej o siłownik. Nie ma na nim kostki i obrót wymaga zmiany kierunku oleju. Jest to uciążliwe i bardzo obciąża pompe oleju w ciągniku (Massey Ferguson 6160). Chcemy założyć kostke która reguluje przepływ oleju i blokuje pług w danej pozycji, jednak jest tych kostek dużo i nie wiadomo jaką wybrać żeby była dobra... Szukaliśmy też całego siłownika z kostką ale nic nie znaleźliśmy... Może ktoś sie zna na hydraulice i pomoże albo miał podobne problemy
    • Przez dwaa91
      Witam. mam prolem z wymianą pompy w ltz 55a. Czy trzeba ustawiać rozrząd po wymianie? Da się tego uniknąć? i jak ją w ogóle wyjąć? wystarczt rozkręcić wszystkie widoczne śruby czy trzeba rozkręcać to koło ze ślimakiem?