Skocz do zawartości
uszak21

Gm Raszyn, michałowice

Polecane posty

uszak21    7

Ostatnimi czasy kilka razy przejeżdżałem w okoplicach komorowa, Michałowic, Janek i Sekocina  w powiecie pruszkowskim. Zastanawiam sie czy sa tu jacyś rolnicy z tych okolic. jak tam się mieszka i jak gospodarzy przy trasie s 7 i niedaleko warszay :)

wojtal24    261

W tych okolicach jest za drogą ziemia żeby tam gospodazyc i ja uprawiać ale ja widzę jak uprawiają i pracują rolnicy z okolic ozarowa maz Pruszkowa swiecic głównie uprawiają warzywa sprzęty mają sprawne i przyjeżdżają po drogach a pod autostradami mają wiadukty żeby przejezdzac i tunele

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Naiaddes
      Hej witam was szukam jakiegoś dobrego klubu nocnego z Wrocławia lub okolic.Chodzi o organizacje wieczoru kawalerskiego dla kolegi.Ważne by się dobrze bawił.Co polecacie?
    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez leszek1000
      W szafie świętej pamięci dziadka leżało. Nikt nie wie co to jest. Nie ma zapachu. 
    • Przez Mareczek21
      Witam forum. Mam takie pytanie czy opłaci się przejąć gospodarstwo rolne z 7 ha ale to 1 A 2 klasa ziemi. Maszyny bym miał . Bym się trudnił tylko zbożem jak coś. Bo najszybciej uprawic   Dzięki za zbędne komentarze.
    • Przez wspomnienie55
      Witam 
      Poszukuję firmy z Gdańska prowadzącej działalność księgową. Póki co trafiłam na taką: http://moje-biuro.com/ Moglibyście coś jeszcze polecić? Z góry dzięki.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.