Skocz do zawartości

Polecane posty

MalaMalwi    34

Mam do Was pytanie odnośnie nalewania płynu adblue. Pracuje w firmie która chce wyprodukować lejek do baniek z adblue (lepszy od tych stosowanych obecnie). Chciałabym poznać Waszą opinię na temat lejka w kształcie harmonijki (czy jest praktyczny i czy się sprawdza) oraz Wasze sugestie na temat tego jaki powinien być lejek. Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek uwagi :)

Edytowano przez MalaMalwi

kali828    15

mi tankowanie z harmonijką odpowiada mógłby być bardziej ,,sztywniejsz "jakoś tak to delikatnie wygląda tak papierowo

karol091193    85

chodzi Ci o tego typu lejek??? http://www.borghico.eu/poland/upload/img/2395_b.jpg

jeżeli tak, to moim zdaniem nic w nim więcej nie można poprawić, bo spełnia on swoje zadanie wyśmienicie. nawet jak przegapisz i nalejesz płyn adblue pod korek to nic przez niego i z bańki więcej nie wylatuje, bo można go z bańką przechylić w dół, a końcówka siedzi dalej w wlewie. Ta harmonijka mogła być jedynie trochę dłuższy to by pomogło przy początku tankowania do zbiornika. Do poprawy za to powinny być te bańki, bo zasysa je do środka przy tankowaniu, ale jakoś uciążliwe to dla mnie nie jest, tym bardziej jak raz czy 2 w miesiącu go zaleję i wchodzi pełny baniak(20L).

Wiadomość z agroFakt.pl

MalaMalwi    34

Dziękuje bardzo za odpowiedzi :D My chcielibyśmy zrobić lejek który znajdowałby się w bańce, nie trzeba by było go zakręcać a jedynie coś pociągnąć lub nadusić bądz odkrecic i lejek by sie wysuwał (to sa wstepne koncepcje) byłby krótki i nie wyginałby sie jak harmonijka. Co o tym myślicie? :D 

Majcin    6

Krótkim będzie źle nalewać. Jak już miałbym coś zmienić to wstawić dodatkową rurkę w środek ( tylko czy udałoby się zrobić na harmonijce), aby po przechyleniu bańki odpowietrzała się. Takie coś jak w tym płynie do spryskiwacza f-orlen-plyn-do-spryskiwaczy-5l-sylen-zi
:)

Max1987    19

A co do lejka to najlepiej jak jest zintegrowany z nakretka rywasz blabe go wwysówasz odkrecasz i lejesz dobry pomysł był w bańkach z olejem lototu 5l tylko lejek powinien byc nieco dłuższy:) A dlaczego nie można do ciebie napisać???

MalaMalwi    34

A co do lejka to najlepiej jak jest zintegrowany z nakretka rywasz blabe go wwysówasz odkrecasz i lejesz dobry pomysł był w bańkach z olejem lototu 5l tylko lejek powinien byc nieco dłuższy:) A dlaczego nie można do ciebie napisać???

Myśleliśmy o czymś takim ale to rozwiązanie jest niestety opatentowane ;/

Thomas2135    1190

Valvoline ma w litrowych bańkach w korku wyciąganą rurkę. Jest sztywna ok 12 mm średnicy i 20 cm długości. Po wciśnięciu chowa się cała do butelki. Nie wiem czy to też jest opatentowane.

Max1987    19

No wiadomosci nie moge wysłaś:) Nio moze i o patentowane ale cos idzie pozmieniac i bedzie juz inny patent:)

Majcin    6

W kwietniu kupiłem dwie bańki żeby zaraz nie lecieć dokupować, sierpień jedną i zostało jeszcze ~ 10l (250h)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się